Piotr Stramowski i Kasia Warnke w przerwach między kolejnymi pokazami filmów sensacyjnych w ramach Suspense Fim Festival wybrali się na długi spacer wzdłuż plaży w Kołobrzegu. Nic dziwnego, że wokół pary od razu zgromadziła się spora grupa fotoreporterów, którzy chcieli zrobić im zdjęcia. W końcu Piotr Stramowski i Kasia Warnke to obecnie jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Pikanterii całej sprawie dodawał fakt, że Piotr Stramowski pojawił się na kołobrzeskiej plaży BEZ KOSZULKI! A to oznacza tylko jedno: wyzyscy, którzy się akurat na niej znajdowali, mieli okazję podziwiać jego muskulaturę, nad którą aktor regularnie pracuje już od kilku lat ;-)

Piotr Stramowski pokazuje ciało na plaży w Kołobrzegu

Podczas tego spaceru nie mniej kusząco niż jej mąż, wyglądała też Kasia Warnke. Aktorka, która nagrywa obecnie film „Klatka” trakujący o polskich zapaśniczkach KSW, pokazała się w Kołobrzegu w niebieskim kostiumie kąpielowym i przezroczystej sukience plażowej, którą na niego zarzuciła. Mimo to udało nam się zauważyć, że Kasia może poszczycić się figurą, której zazdrości jej zapewne niejedna koleżanka z branży filmowej. W końcu nie jest tajemnicą, że Kasia regularnie ćwiczy i chodzi na siłownię – niejednokrotnie ze swoim muskularnym mężem ;-)

Piotr Stramowski - seksowne zdjęcia

A jak Piotr Stramowski i Kasia Warnke prezentują się na plaży w Kołobrzegu w letnim wydaniu? Zobaczcie GORĄCE ZDJĘCIA seksownego małżeństwa w naszej GALERII ;-)