Piotr Stramowski i Eryk Lubos piorunują wzrokiem z oficjalnego plakatu filmu "Klatka". Fabuła pierwszej polskiej produkcji o MMA przedstawia historię zawodnika mieszanych sztuk walki i jego największego rywala. W obsadzie filmu znalazła się też m.in. Katarzyna Warnke, która na potrzeby nowego filmu zdecydowała się na radykalną zmianę wyglądu - obcięcie swoich długich blond włosów. Aby zbliżyć się do tematu sztuk walki, Stramowski i Warnke są zresztą od paru miesięcy stałymi bywalcami gal typu GNG czy KSW. To właśnie na jednej z nich zdradzili, jak jeszcze przygotowują się do swoich wymagających ról.

- Mam pewne ograniczenia, mam kontuzjowane kolano, więc będę raczej w górze niż w dole z tego co mówił mi trener - powiedziała Kasia Warnke w rozmowie z MMA Sporty Walki.

Klatka - kiedy premiera filmu o MMA?

Z pierwszych zapowiedzi wynika, że "Klatka" to film o walce również na innych płaszczyznach niż sport - o rodzinę, miłość, o siebie. Co ciekawe, nadal nie wiadomo oficjalnie, kto jest jego reżyserem. Dystrybutor filmu, spółka Next Film, zdradza na razie jedynie wstępną datę premiery filmu. Ma on trafić do kin w całej Polsce już 11 stycznia 2019 roku.

Zdjęcia aktorów, którzy znaleźli się w obsadzie filmu "Klatka" możecie obejrzeć już teraz w naszej GALERII >>>