Jak udało nam się ustalić, aktorska para Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke w miniony weekend wzięli ślub. Tak, okazał się, że to nie plotki - Piotr i Kasia rzeczywiście zostali mężem i żoną! Ceremonia w otoczeniu najbliższych odbyła się z dala od zgiełku, błysku fleszy, mediów i gapiów. Do dziś nikt w ogóle nie wiedział, że ślub miał miejsce! Jednak gdy wieść obiegła media, dziennikarze obecni na konferencji ramówkowej TVN wypatrywali obrączki na serdecznym palcu Stramowskiego. Piotr Stramowski został bowiem nową gwiazdą stacji - wystąpi w serialu "Na Noże" obok Wojciecha Zielińskiego i Weroniki Książkiewicz. Więcej na ten temat poniżej:

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poznali się na planie filmu "W Spirali", dramatycznej opowieści o rozpadzie związku. Co zabawne, choć grali parę w kryzysie, to sami zbliżyli się do siebie na tyle, że... zostali parą. Warnke jest co prawda o 10 lat starsza od 29-letniego Stramowskiego, ale różnica wieku jest praktycznie niezauważalna. Kasia jest eteryczną blondynką, praktycznie się nie maluje, wygląda wręcz młodzieńczo. Natomiast Stramowski tak zmienił się do roli w "Pitbullu" Patryka Vegi, że wygląda na co najmniej kilka lat starszego niż jest w rzeczywistości. Czyli dobrali się idealnie!

Co wiadomo o ślubie Piotra Stramowskiego i Katarzyny Warnke? Wciąż niewiele. Nieoficjalnie potwierdzono nam, że panna młoda miała na sobie suknię ślubną projektu Gosi Baczyńskiej. To nie niespodzianka, gdyż Warnke często współpracuje z Baczyńską, a w jej wspaniałej białej sukni z pereł wystąpiła na premierze "W Spirali". Podobno ślub odbył się w kameralnym gronie, zaproszono tylko rodziny Warnke i Stramowskiego oraz kilkoro przyjaciół pary.

Na konferencji TVN Piotr Stramowski nie chciał komentować doniesień, choć i tak wiele osób złożyło mu gratulacje. Oczywiście chętnie dołączamy do tego grona i państwu młodym życzymy wszystkiego, co najlepsze, na nowej drodze życia!

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zmieniłem się, spędziłem trzy miesiące na siłowni. Kaśce się podoba - WYWIAD z Piotrem Stramowskim>>