Spoty marketingowe ze Piotrem Stramowskim, Olgą Bołądź i Patrykiem Vegą w rolach głównych są elementem kolejnej odsłony akcji „Ty też możesz”, w ramach której policjanci z rejonowych i powiatowych komend spotykają się z młodzieżą ze szkół ponadgimnazjalnych, by opowiadać o swojej pracy i rozdawać poradniki dla kandydatów. Patryk Vega i aktorzy jego głośnych i kontrowersyjnych filmów prezentują się na tle prawdziwych policjantów, którzy symulują sytuacje, w których ścierają się na ulicach z obywatelami wszczynającymi zamieszki. W tle dodatkowo słychać głośną muzykę. Wszystko ma wyglądać jak kino akcji Patryka Vegi, w których policjanci wysuwają się na pierwszy plan.

Piotr Stramowski, Olga Bołądź i Patryk Vega w spotach Komendy Stołecznej Policji

Każdy z trzech filmików Komendy Stołecznej Policji jest praktycznie taki sam. Spoty różnią się jedynie gwiazdą, która wypowiada na koniec kwestię, w której zachęca do wstąpienie w szeregi polskiej policji.

I choć spoty z udziałem Piotra Stramowskiego, Olgi Bołądź i Patryka Vegi mogą wywoływać uśmiech na twarzy, to jednak ciężko odmówić przedstawicielom Komendy Stołecznej Policji kreatywności i pomysłowości! W końcu kto miałaby namawiać młodych ludzi do zasilenia szeregów policji jak nie wzorowi policjanci znani z dużego ekranu…?

A jak Piotr Stramowski, Olga Bołądź i Patryk Vega wypadli w spotach Komendy Stołecznej Policji? Zobaczcie w materiale WIDEO:

Myślicie, że ta akcja przyniesie oczekiwane skutki? ;-)