Piotra Stramowski to nie tylko utalentowany aktor, lecz także doskonały parodysta! Teraz możemy się o tym przekonać już po raz kolejny. Aktor przygotowuje się do nowego projektu, w ramach którego ma udawać lub parodiować postaci znane z życia publicznego. W jednej ze scen ma wcielić się w popularnego restauratora i jurora programu „Master Chef Jurior” – Mateusza Gesslera. Jak poradzi sobie w tej roli? Mamy nagranie z planu!

ZOBACZ: STRAMOWSKI, OŚWIECIŃSKI I GRABOWSKIrezygnują z udziału w kolejnym „Pitbullu”

Rok temu Piotr Stramowski zasłynął rolą Majamiego w produkcji Patryka Vegi. Jego niepokorny bohater stał się idolem dla wielu fanów filmów policyjnych. Jak się jednak okazało, aktor nie weźmie udziału w kolejnej części serii filmów „Pitbull”, a to z racji na fakt, że stanął murem za reżyserem serii – Patrykiem Vegą, który zrezygnował z kręceni jego kolejnej części bo nie mógł porozumieć się z producentem „co do kwestii obsadowych”.

Piotr wykorzystał jednak swoje 5 minut: wystąpił w serialu „Na Noże” i zaczął bywać na ważnych imprezach show-biznesowych. Media zainteresowały się także jego długo wyczekiwanym ślubem z Katarzyną Warnke, zdjęcia z którego jako pierwszy pokazała magazyn GALA!

Zamiast pracy nad kolejną częścią „Pitbulla”, aktor zaangażował się w zupełnie inny projekt, który kręcony jest pod roboczą nazwa „Cooking Challenge”. To właśnie na planie nowego projektu aktor ma podobno wcielać się w różne postaci znane z polskiego show-biznesu. Jedną z nich ma być Mateusz Gessler, którego widzowie TVN poznali lepiej dzięki jego udziałowi w programie „Master Chef Junior”.

Jak się okazuje, Piotr Stramowski doskonale poradził sobie z tym zadaniem i kiedy zamkniecie oczy, można sobie pomyśleć, że mówi do Was restaurator we własnej osobie! Zresztą sprawdźcie w naszym WIDEO!

POLECAMY: KATARZYNA WARNKE I PIOTR STRAMOWSKIszczerze o ślubie: Największą kłótnię w naszym życiu zaliczyliśmy tydzień przed ślubem.

Podczas nagrań do nowego projektu Piotr Stramowski pokazał zdolności, o które go nie podejrzewaliśmy! Przy okazji tego nagrania aktor udowodnił, że jest nie tylko świetnym aktorem, ale i doskonałym parodystą!

Już nie możemy doczekać innych gwiazd w jego satyrycznym wydaniu. Jak myślicie, kogo jeszcze mógłby poudawać?