Piotr Stramowski to okładkowa gwiazda nowego numeru magazynu "Gala Men". W rozmowie z dziennikarką Magdaleną Kuszewską popularny aktor po raz pierwszy ze szczegółami opowiedział, jak zmieniło się jego życie od momentu, gdy został ojcem. Przypomnijmy, że gwiazdor filmów "Kobiety mafii", "Botoks" i "Solid Gold" razem z żoną, aktorką Katarzyną Warnke, we wrześniu przywitał na świecie swoje pierwsze dziecko. Stramowski nie ukrywa, że po narodzinach córki na nowo zdefiniował swoje życiowe priorytety.

- (...) A co we mnie zmieniło ojcostwo? Ujrzałem perspektywę nowej, interesującej drogi w życiu. I dbam, by być w tej roli bardzo uważnym. Moje dziecko ma dopiero dwa miesiące, a już widzę jak wiele potrafi mnie nauczyć. Nie tylko rodzic edukuje, to działa też w drugą stronę. Wystarczy być uważnym i próbować dostrzec tego małego człowieczka, który mimo że jeszcze nie umie mówić, to ma już bardzo dużo do przekazania. Dzieci to czyste dobro i bezgraniczna miłość. Przyglądanie się temu to dla mnie ogromna lekcja - wyznał.

Piotr Stramowski w "Gala Men" o byciu ojcem

Piotr Stramowski w wywiadzie do "Gala Men" przyznał też, że dzięki dziecku zupełnie na nowo odkrywa nawet własną emocjonalność.

- Ojcostwo pomaga mi więc, paradoksalnie, na nowo przyjrzeć się emocjom i dostrzec swoje potrzeby. Przy tym wszystkim jestem bardzo uważny na potrzeby i emocje swojego dziecka. To piękne, jak można nauczyć się uwagi i nawiązać relację z drugim człowiekiem, po prostu będąc tu i teraz, dla tej jednej osoby. To jest kosmos - zdradził.

A co z bardziej przyziemnych spraw? Aktor, który jest znany ze swojego zamiłowania do szybkich aut, nie ukrywa, że po narodzinach córki stał się zdecydowanie ostrożniejszym kierowcą.

- Teraz wolniej prowadzę samochód, szczególnie kiedy na pokładzie mam żonę i dziecko... (...) Nie powiem, że stałem się nagle "aniołkiem drogowym", ale na pewno bardzo uważam - powiedział.

Pełny wywiad z Piotrem Stramowskim wraz z towarzyszącą mu sesją zdjęciową autorstwa Roberta Wolańskiego znajdziecie w najnowszym numerze magazynu "Gala Men". Nowa, odmieniona "Gala Men" z większą ilością stron i w nowym formacie dostępna jest już w wybranych punktach sprzedaży.

ZOBACZ TEŻ: Minge, Popielarska, Ciachorowski, Różczka pomagają razem z "Galą". Poznaj szczegóły wydania specjalnego