O Piotrze Stramowskim zrobiło się głośno po roli w filmie"Pitbull". Aktor do tej pory znany był głównie z pomniejszych występów w serialach takich jak "Na dobre i na złe" czy "Komisarz Alex". Głośny film Patryka Vegi "Pitbull: Nowe Porządki" nie tylko okazał się przełomem w jego karierze zawodowej, ale też okazją do wielkiej wizerunkowej metamorfozy.

POLECAMY: PITBULL: NIEBEZPIECZNE KOBIETY - mamy pierwszy zwiastun!

Z romantycznego, nie zawsze udanie wystylizowanego amanta, Piotr Stramowski w zaledwie kilka miesięcy stał się twardzielem, który swoim wyglądem pociąga kobiety, a swoją muskulaturą imponuje mężczyznom. Nic dziwnego – w końcu aktor przygotowując się do roli policjanta Majami spędzał na siłowni co najmniej dwie godziny dziennie przez trzy miesiące bez przerwy! Kto by pomyślał, że z niepozornego chłopca zmienia się w bożyszcze kobiet!

Obecnie aktor wygląda jak prawdziwy macho i wiele kobiet uważa go za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn w kraju. Dały temu zresztą upust w głosowaniu na najpopularniejszego Polaka 2016 roku. Zdobywszy 11 % głosów Stramowski zajął drugie miejsce, ustępując jedynie Michałowi Szpakowi (!)

CZYTAJ TEŻ: KATARZYNA WARNKE I PIOTR STRAMOWSKI szczerze o swoim ślubie: Największą kłótnię w naszym życiu zaliczyliśmy tydzień przed ślubem [EXCLUSIVE]

Widowiskowa metamorfoza aktora jest tym większa, że Piotr Stramowski swoją karierę z show-biznesem zaczął dość niedawno. Widzowie mieli okazję zobaczyć go po raz pierwszy raptem w 2008 roku w serialu "Ojciec Mateusz". Później można było śledzić jego aktorskie wyczyny w "Komisarzu Alexie", "Hotelu 52" czy serialu "Julia" w TVN.

ZOBACZ wyjątkowe zdjęcia z pięknego ślubu Piotra Stramowskiego i Katarzyny Warnke

Mimo wielu serialowych propozycji, aktor miał jednak apetyt na więcej. W 2015 roku Stramowski pokazał swoje nowe oblicze. Zagrał jedną z dwóch głównych ról w filmie "W spirali", jednak to rola Majami w "Pitbullu" Vegi przyniosła mu rozpoznawalność, popularność i miano idola.

W przygotowaniach do tej postaci nie obyło się bez ciężkiej pracy i wysiłku. Aktor przez ponad trzy miesiące przygotowywał się do tego wcielenia, m.in. ćwicząc na siłowni i stosując specjalną dietę. Dzięki temu obecnie wygląda jak prawdziwy macho. Nic dziwnego, że wzbudza tak wielkie zainteresowanie kobiet, choć tą jedyną wciąż pozostaje dla niego świeżo poślubiona małżonka, aktorka Kasia Warnke.

ZOBACZ: PIOTR STRAMOWSKI I KATARZYNA WARNKE wzięli ślub! Ceremonia odbyła się w tajemnicy!

Para poznała się na planie filmu "W spirali" i pobrała pod koniec sierpnia tego roku. Fotorelację z tego wydarzenia Gala pokazała jako pierwsza! Podczas dnia swoich zaślubin wyglądał wyjątkowo elegancko i przystojnie. Miał na sobie biały smoking od Rodrigo de la Garza. Choć równie dobrze jak w garniturze, wygląda teraz też w T-shircie i trampkach.

Zobaczcie w naszej GALERII, jak przez ostatnie lata ewoluował styl Piotra Stramowskiego.