Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka był jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń towarzyskich tego roku. Wszystko dlatego, że Piotr Woźniak-Starak oświadczył się publicznie Agnieszce Szulim na Balu Fundacji TVN. Mało kto spodziewał się, że milioner zdecyduje się poprosić znaną prezenterkę o rękę publicznie, z racji tego, że oboje przez długi czas ukrywali łączące ich uczucie. A jednak! Szulim i Woźniak-Starak byli zaręczeni od września 2015 roku, a 27 sierpnia pobrali się w Wenecji.

Spekulacji i plotek dotyczących ślubu Agnieszki i Piotra nie brakowało. Jedne były mniej, inne bardziej prawdopodobne. Mówiło się m.in. że za przygotowania do uroczystości będzie odpowiedzialna wyłącznie mama pana młodego, że gwiazdorska para pobierze się na... Zamku Królewskim w Warszawie lub w posiadłości rodziny Staraków na Mazurach.

Koniec końców okazało się, że Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak ukrywali wszystko do ostatniej chwili. Goście, którzy wsiedli do samolotu w piątek po południu, nie wiedzieli, dokąd lecą. Wszystko po to, aby szczegóły utrzymać w tajemnicy jak najdłużej. Po to by uniknąć medialnego cyrku.

Na miejsce ślubu Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak wybrali malowniczą Wenecję. Zdjęciami z uroczystości na Instagramie pochwaliła się siostra pana młodego, Julia Starak, a także zaproszeni na ślub i wesele goście.

A wśród gości nie mogło oczywiście zabraknąć osobistości ze świata show-biznesu, takich jak przyjaciel pary - Nergal, aktorka Magdalena Boczarska, aktor Mateusz Banasiuk, dziennikarka Katarzyna Kolenda-Zaleska czy dziennikarz oraz DJ Piotr Kędzierski, z którym Szulim wystąpiła w reklamie sieci telefonii komórkowej T-Mobile.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nergal, Boczarska, Banasiuk i Kędzierski na ślubie Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka. Tak bawili się goście [ZDJĘCIA]

Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka oczywiście wywołał spore medialne poruszenie. A w tym falę hejtu. Projektanktka Ewa Minge zaapelowała nawet, by nie wylewać na nowożeńców wiadra pomyj i zaakceptować ich życiowy wybór.

Teraz pan młody, Piotr Woźniak-Starak pochwalił się ślubną obrączką. Zdjęcie podpisał: Szczęśliwa żona, szczęśliwe życie

Jak Wam się podoba wzór obrączki, jaki wybrali Szulim i Woźniak-Starak?