Piotr Woźniak-Starak już wkrótce wyprodukuje nowy serial dla stacji TVN. Firma milionera Watchout Productions przygotuje dla TVN-u nowy serial "Kaprysu losu", w którym główną rolę zagra Kinga Preis. Zwiastun serialu widzowie stacji mogli zobaczyć 4 grudnia. Teraz już wiadomo, że ten okazał się na tyle dużym sukcesem, że stacja zdecydowała się na kontynuację prac. Zajmie się nią właśnie mąż Agnieszki Woźniak-Starak - Piotr.

POLECAMY: WERONIKA ROSATI, MAGDA MOŁEK, MAJA OSTASZEWSKA I AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAKna rozdaniu Europejskich Nagród Filmowych

Piotr Woźniak-Starak był podobno ostatnio dość często widywany w siedzibie TVN-u. Dla wielu było to jednak o tyle zrozumiałe, że przecież pracuje tam jego żona Agnieszka. Prezenterka i gospodyni „Azja Express” jest jedną z największych gwiazd stacji, z szefem której para ma wyjątkowo dobre relacje. I to właśnie Edward Miszczak miał zlecić wyprodukowanie nowego serialu "Kaprys losu". A zlecenie to od razu trafiło do firmy Watchout Productions, której właścicielem jest Piotr. Miszczak docenił osiągnięcia firmy Woźniaka-Staraka, jakie przyniósł hit Bogowie. Wbrew plotkom, Agnieszka wcale nie musiała namawiać dyrektora programowego TVN, aby to właśnie Piotrowi powierzono prace nad nowym serialem stacji.

Premierowy odcinek serialu "Kaprys losu" został wyemitowany 4 grudnia, a emisja całego sezonu planowana jest wstępnie na wiosnę 2017. Czy serial, który wyprodukuje firma Piotra Woźniaka-Staraka, odniesie sukces? Ma na to szansę o tyle, że główną rolę zagra uwielbiana i utalentowania aktorka, Kinga Preis.

ZOBACZ: SZTUKA KOCHANIA Zobacz trailer filmu o Michalinie Wisłockiej! W roli głównej Magdalena Boczarska

O czym ma opowiadać serial, którego produkcję ma nadzorować Piotr Woźniak-Starak?

Serial, który był zapowiadany pod roboczym tytułem "Prawię Cię nie znam", opowie historię 40-letniej rozwódki - Zuzy, wychowującej samotnie dwójkę nastoletnich dzieci: 14-letnią fankę gier komputerowych Zoję i 20-letniego Patryka, zdolnego studenta Stosunków Międzynarodowych.  Ze względu na dobro dzieci, Zuza stara się zachować z byłym mężem poprawne stosunki, oddając się całkowicie swojej pasji czyli pracy. Spełnia się w niesieniu pomocy pacjentom zarówno w prowadzonej w domu prywatnej praktyce, jak i w państwowym szpitalu. Otoczona na co dzień mężczyznami, Zuza całkowicie zapomniała o sobie jako kobiecie i wyparła potrzebę posiadania partnera. Czuje, że to wszystko ma już za sobą. Na nic nie czeka, niczego się już w tej dziedzinie nie spodziewa.

Nawet nie zastanawia się czy potrafiłaby ponownie kochać. Nie jest z tego powodu bynajmniej zgorzkniała. Stworzyła wspaniały dom, ma dobry kontakt z dziećmi, wiernych przyjaciół, a do tego wdzięcznych pacjentów. Czy jednak na pewno niczego jej nie brakuje? Podczas zagranicznej delegacji zostaje uziemiona na lotnisku i jest zmuszona nocować w hotelu. W poczekalni na hali odlotów poznaje charyzmatycznego podróżnika Igora, który jest badaczem zachowań godowych w świecie zwierząt. Nie myśląc o konsekwencjach, Zuza idzie na całość. Flirt z lotniska przenosi się do hotelowego baru, a kończy upojną nocą. To szaleństwo po powrocie do Polski wydaje się tylko miłym wspomnieniem. Czy jednak faktycznie będzie tylko nim…?

CZYTAJ TEŻ: MAGDALENA CIELECKA I ERYK LUBOS w serialu kryminalno-historycznym "Belle Epoque"">PAWEŁ MAŁASZYŃSKI, MAGDALENA CIELECKA I ERYK LUBOS w serialu kryminalno-historycznym "Belle Epoque"

W serialu oprócz Kingi Preis wystąpią m.in. Marcin Perchuć, Tomasz Karolak, Karolina Bacia, Adrian Zaręba i Oliwia Wieczorek. "Kaprys losu" to kolejny po "Belle epoque" nowy serial TVN, który stacja pokaże w przyszłym roku.

My już nie możemy się doczekać obu! Myślicie, że produkcja okaże się kolejnym hitem stacji Edwarda Miszczaka?