Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno w okolicach Giżycka i uchodzi za zaginionego. Od niedzieli, 18 sierpnia, trwają poszukiwania. Zakończono je tuż po godzinie 21:00, a wznowiono w poniedziałek o 6:00 rano. Woźniak-Starak stracił równowagę w czasie manewru skrętu. Razem z 27-letnią kobietą wpadł do jeziora. Kobiecie udało się o własnych siłach dopłynąć na brzeg. To ona poinformowała policję o tym, że w jeziorze wciąż znajduje się Woźniak-Starak. Informacje o zdarzeniu pojawiły się w mediach już w niedzielę ok. godziny 17:30, jednak wówczas nie podawano nazwiska zaginionego mężczyzny. Teraz to już jednak oficjalne: Piotr Woźniak-Starak jest poszukiwany i oficjalnie uznany za zaginionego.

AKTUALIZACJA:Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Znaleziono ciało.

Piotr Woźniak-Starak zaginął

Piotr Woźniak-Starak jest pasierbem miliardera Jerzego Staraka, zajmującego jedno z czołowych miejsc na liście najbogatszych Polaków. Jego matką jest Anna Starak, a żoną dziennikarka telewizyjna Agnieszka Woźniak-Starak (kiedyś Szulim). Piotr jest producentem filmowym, odpowiedzialnym m.in. za sukcesy "Bogów" i "Sztuki Kochania". W połowie lipca skończył 39 lat. 27 sierpnia 2019 roku wypada trzecia rocznica ślubu Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków.

Woźniak-Starak regularnie jeździł na Mazury do rodzinnej posiadłości usytuowanej w miejscowości Fuleda, gdzie uprawiał sporty wodne. Ostatni weekend spędzał nad jeziorami z żoną i przyjaciółmi. Nikt z bliskich Piotra jak na razie nie skomentował informacji o jego zaginięciu.

ZOBACZ TEŻ: Kim jest Piotr Woźniak-Starak prywatnie i zawodowo?