Związek Piotra Żyły i Marceliny Ziętek trwa od wielu miesięcy, jednak dopiero teraz udostępnili oni swoje pierwsze, wspólne zdjęcie. Para do tej pory ukrywała relację, nie komentując jej w mediach. Ujęcie, które udostępnili nie pozostawia złudzeń - skoczek pozuje w objęciach młodej aktorki, a na ich twarzach malują się szerokie uśmiechy.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek - pierwsze wspólne zdjęcie

Piotr Żyła przez 12 lat był mężem Justyny Żyły, z którą od wielu miesięcy toczy spór na oczach mediów. To, że skoczek spotyka się z młodą aktorką Marceliną Ziętek, wiadomo od niemalże roku. Do tej pory para udostępniała jednak wyłącznie tajemnicze zdjęcia, na których nie było widać drugiej połówki.

Dopiero teraz Piotr Żyła opublikował pierwsze, oficjalne zdjęcie z ukochaną. Zrobił to oczywiście za pośrednictwem social mediów. Para pozuje na tle gór, a z podpisu fotografii dowiadujemy się, że wybiera się na wesele. Oboje mają na sobie adekwatne do okazji stroje i szerokie uśmiechy. Uwagę zwraca zwłaszcza piękna aktorka, wtulona w ramię skoczka.

Ciekawy weekend się zapowiada - napisał pod fotografią z ukochaną skoczek.

Zdjęcie niezwykle spodobało się fanom Żyły - pod postem pojawiły się praktycznie same pozytywne komentarze. 

Pierwsze wspólne zdjęcie Piotra Żyły i Marceliny Ziętek znajdziecie w naszej galerii.

Kim jest Marcelina Ziętek, partnerka Piotra Żyły?

Marcelina Ziętek to młoda aktorka. Zdobyła popularność dzięki rolom w serialach dla młodzieży "Szkoła" oraz "19+", emitowanym w TVN. Ziętek również brała udział w konkursach piękności. Zdobyła m.in. tytuł Miss Południa Nastolatek oraz Miss Foto Południa Nastolatek.

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Żyła komentuje związek byłego męża z 22-letnią Marceliną Ziętek. "Przykra i krępująca sprawa"