Wyrzeźbione ciało Piotra Szczurka z "Love Island 3" nie jest dziełem przypadku. Nie jest tajemnicą, że dużo czasu spędza na siłowni - nie tylko jako osoba asystująca podczas ćwiczeń. Jak się właśnie okazało, swoją formę postanowił wykorzystać jakiś czas temu, biorąc udział także w drugim show Polsatu prowadzonym przez Karolinę Gilon, czyli "Ninja Warrior Polska". 

Co ciekawe, poza siłą i zręcznością, w dojściu do finału sportowego teleturnieju pomóc mogą mu także odpowiednie znajomości. Uczestnik trzeciej edycji randkowego show trenuje bowiem z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim, czyli znanym zawodnikiem taekwondo i mieszanych sztuk walki, który razem z Jerzym Mielewskim komentuje zmagania uczestników "Ninja Warrior Polska". Czy to jednak wystarczy, by pokonać ekstremalnie trudne przeszkody i zawalczyć o 150 tysięcy złotych - główną nagrodę w programie?

Piotrek Szczurek z "Love Island 3" w "Ninja Warrior Polska"

O sobie mówi nieskromnie "ekskluzywny wuefista dla dorosłych", jednak skromności nie można mu odmówić. Wiele razy odebrał od losu lekcje pokory. Jego życie przypomina nieco amerykański sen.

Moja droga z Tuchowa, z którego pochodzę, do Warszawy była długa i wyboista - wspomina Piotrek. - Zanim zostałem trenerem, po drodze zajmowałem się chyba wszystkim, czym można było. Od wykładania towaru na półki w sklepach, po pracę na stoisku rybnym czy w hurtowni z warzywami i owocami. Dzięki temu, że tyle po drodze przeszedłem, żyje mi się teraz łatwiej - podsumowuje.

Bez wątpienia sport odegrał w życiu "miejskiego drwala" bardzo dużą rolę. - Tak naprawdę w sporcie uczymy się przegrywać. Otrzepać się i iść dalej - twierdzi.

Piotrkowi nie można odmówić także… konsekwencji. I to nie tylko sportowej. Od pierwszego odcinka trzeciego sezonu "Love Island. Wyspa Miłości" jest wierny atrakcyjnej Stelli Staniszewskiej. Mimo licznych wzlotów i upadków para idzie po zwycięstwo z miłosnym show Polsatu.

Jak siła, konsekwencja i optymizm zaprocentują na torze w "Ninja Warrior Polska", przekonamy się 30 marca o godz. 20:05 w Polsacie.

ZOBACZ TEŻ: Angela Dańczak prywatnie i zawodowo. Sprawdź, kim jest uczestniczka "Love Island 3" [WIEK, WZROST, INSTAGRAM, SKLEP]