"Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów” to nieopowiedziana dotąd historia brata i siostry - niestrudzonych poszukiwaczy przygód. Rodzeństwo, chcąc odmienić los swojej rodziny, wybiera się na zaskakującą, niezwykle emocjonującą misję, dzięki której niespodziewanie otwiera się przed nimi zaczarowany świat. W rolę ich matki wciela się Angelina Jolie, ojca gra zaś David Oyelowo, który zachwycił widzów na całym świecie doskonałą rolą w oscarowym filmie "Selma". Zwiastun "Piotrusia i Alicji..."  sprawił, że już nie możemy doczekać się premiery. Musicie go zobaczyć!

O czym jest film "Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów"?

Alicja (Keira Chansa) i jej brat Piotruś (Jordan A. Nash) spędzają błogie lato na angielskiej wsi. Zachęcani przez rodziców - Jacka i Rose (David Oyelowo i Angelina Jolie) przenoszą się w świat wyobraźni – organizują herbaciane przyjęcia, walki na drewniane miecze i inscenizacje szalonych przygód na statkach pirackich. Chwile szczęścia kończą się, gdy ich rodzice popadają w poważne tarapaty. Chcąc pomóc rodzinie, Piotruś i Alicja wyruszają do Londynu, żeby sprzedać drogocenną pamiątkę. Ich wyprawa da początek wielkiej przygodzie, podczas której Alicja odkryje tajemniczą króliczą norę, a Piotruś wkroczy do świata fantazji jako nieustraszony przywódca Zaginionych Chłopców. To, co nastąpi później, odmieni losy rodzeństwa i zapisze się w historii na zawsze.

"Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów" - kiedy premiera?

Reżyserką filmu jest zdobywczyni Nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej, Brenda Chapman, która tworzyła i współtworzyła takie produkcje, jak: za „Merida Waleczna”, „Król Lew” (nowa wersja), „Auta” czy „Piękna i Bestia”. Jej najnowsze dzieło, "Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów" trafi do kin 25 czerwca 2021.

Już teraz zobaczcie bajkowy zwiastun!

Produkcja: USA / Wielka Brytania 2020

Dystrybucja: Kino Świat

Reżyseria: Brenda Chapman („Merida Waleczna”, „Książę Egiptu”)

Scenariusz: Marissa Kate Goodhill

Obsada: Angelina Jolie („Czarownica”, „Pan i Pani Smith”), David Oyelowo („Interstellar”, „Selma”), Anna Chancellor („Duma I uprzedzenie”, „Trust”), Clarke Peters („Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”, „Mroczne materie”), Gugu Mbatha-Raw („Paradoks Cloverfield”, „Sama przeciw wszystkim”), Michael Caine („Mroczny Rycerz powstaje”, „Tenet”), David Gyasi („Atlas chmur”, „Czarownica 2”)

ZOBACZ TAKŻE: Netflix na maj 2021: co nowego w tym miesiącu? Oto pełna lista premierowych seriali, filmów i programów