Spekulacje o trzeciej ciąży Księżnej Kate krążą po mediach już od kilku dobrych miesięcy. Jak się jednak okazuje, książęca para najpierw powita raczej potomka siostry Kate. Brytyjskie tabloidy dotarły bowiem do anonimowego informatora, który ujawnił, że Pippa Middleton spodziewa się swojego pierwszego dziecka! Zgodnie z informacjami magazynu "Woman’s Day", 33-letnia siostra Księżnej Kate jest w stanie błogosławionym. Dziennikarze z Wysp zastanawiają się jednak, czy do grona dzieci z królewskich sfer dołączy kolejny chłopczyk, czy może jednak dziewczynka…? Czy Pippa Middleton zabrała już w tej sprawie głos?

ZOBACZ: PIPPA MIDDLETON Siostra księżnej Kate wyszła za mąż! Księżna w roli druhny!

Pippa Middleton na razie milczy w kwestii swojej ciąży. Kiedy zechce odnieść się do doniesień brytyjskich mediów? I czy w ogóle zdecyduje się na taki krok?

Przypomnijmy, Księżna Kate i Książę William są rodzicami 4-letniego księcia George'a oraz 2-letniej księżniczki Charlotte, które pojawiły się nawet z rodzicami podczas ich ostatniej wizyty w Polsce. Polskie i światowe media zachwycały się strojami najmłodszych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Czy już niedługo równie dużą uwagę mediów przeciągało będzie także maleństwo młodszej z sióstr Middleton? Nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości! Tym bardziej, że Pippa ma podobno spodziewać się dziewczynki. 

Ciekawe, jakie imię dla niej wybierze. Elżbieta, Wiktoria, Diana, a może po cioci – Kate…?