Na ślubie księżnej Kate była najpiękniejszą druhną na świecie. Wszyscy oczekiwali, że szybko i ona stanie na ślubnym kobiercu. Niestety Pippa Middleton dotąd nie miała szczęścia w miłości. Randkowała z wieloma mężczyznami z arystokratycznych rodów, ale żaden związek nie przetrwał próby czasu. Czyżby los się do niej uśmiechnął?

Pippa Middleton spotyka się z Jamesem Matthewsem od 2015 roku. Wcześniej para umawiała się przez kilka miesięcy w 2012 roku, ale szybko się rozstali. Pippa przez jakiś czas widywana była później z Nikiem Jacksonem, z którym nawet planowała ślub. Ich drogi jednak się rozeszły i Pippa znowu została singielką. 

Brytyjskie media za wszelką cenę usiłowały znaleźć siostrze Kate partnera. Próbowano ją nawet swatać z księciem Harrym! Twierdzono, że para zaczęła się potajemnie spotykać już w trakcie przygotowań księżnej Kate do ślubu z WIlliamem. Na szczeście szybko okazało się, że to tylko plotk. 

Przeczytaj także: KSIĄŻĘ HARRY Ma romans z siostrą Kate Middleton?! >>

Od ubiegłego roku u jej boku wciąż pojawia się Jamesa Matthews. Para jest nierozłączna! Jak podają zagraniczne źródła, Pippa Middleton zaręczyła się z milionerem. Para kilka tygodni temu wybrała się na romantyczny wypad do Lake Discrict i to podobno właśnie tam James poprosił Pippę o rękę.

Jak informuje serwis DailyMail James Matthews najpierw zapytał rodziców ukochanej o zgodę na ożenek, a sama Pippa nie kryła zaskoczenia. Potwierdzeniem tych informacji miała być charytatywna gala British Heart Foudatuon, na której Pippa Middleton pozowała chowając lewą dłoń za siebie. Czy jej ślub będzie równie spektakularny co ślub księżnej Kate i księcia Williama?

 

Przeczytaj także: Księżna Kate idzie w ślady księżnej Diany? [ZDJĘCIA] >>