W poniedziałek o 4:33 nad ranem na świat przyszło drugie dziecko Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa! Radosną nowiną podzielił się magazyn "Hello". Poznaliśmy płeć i imię pociechy pary.

Pippa Middleton urodziła

Młodsza siostra Kate Middleton, Pippa, trafiła do świata show-biznesu za sprawą związku Kate z księciem Williamem. Gdy wyszła za mąż za Jamesa Matthewsa, brytyjskiego kierowcę wyścigowego, tabloidy zaczęły z uwagą przyglądać się jej życiu prywatnemu. W 2018 roku na świat przyszła pierwsza pociecha małżonków - synek Arthur Michael William.

Jak podaje jeden z brytyjskich magazynów, Pippa i James właśnie przywitali na świecie swoje drugie dziecko. Jest to córeczka!

Oboje są podekscytowani. Nazwali córkę Grace Elizabeth Jane. Mama i dziecko czują się dobrze. Dziewczynka jest idealna, wszyscy są zachwyceni takim szczęśliwym przyjściem na świat - czytamy na łamach "Hello".

Pippa Middleton - kim jest młodsza siostra księżnej Kate?

Pippa Middleton, a właściwie Philippa Charlotte Middleton to o dwa lata młodsza siostra księżnej Kate. I choć formalnie nie jest członkinią rodziny królewskiej, to przez Brytyjczyków traktowana jest tak, jakby do niej należała. Świat poznał ją bliżej 29 kwietnia 2011 roku podczas royal wedding. Ubrana w obcisłą, białą suknię autorstwa Sarah Burton z domu mody Alexander McQueena Pippa niosła tren Kate. Rok później, w kwietniu 2012 roku tygodnik Time umieścił ją, wraz z siostrą, na liście 100 najbardziej wpływowych osób świata.

W lipcu 2016 roku Pippa Middleton zaręczyła się z kierowcą wyścigowym Jamesem Matthewsem. Para wzięła ślub 20 maja 2017 roku w St. Mark’s Church w Englefield. Druhną Pippy była siostra, księżna Kate, książę George - paziem, zaś 2-letnia wówczas księżniczka Charlotte sypała kwiaty.

5 października 2018 roku w szpitalu św. Marii w Londynie Pippa urodziła swoje pierwsze dziecko - syna Arthura Michaela Williama. 15 marca 2021 na świat przyszła druga pociecha pary, córka Grace Elizabeth Jane.

SPRAWDŹ TEŻ: Kate Middleton korzystała z nietypowej metody porodu. "W ciąży nie byłam najszczęśliwsza"