Reżyser Patryk Vega opublikował w środę wieczorem oficjalny zwiastun swojego najnowszego filmu Pitbull: Niebezpieczne kobiety. Do tej pory wideo na Facebooku reżysera obejrzało... ponad milion osób! Gwiazdy polskiej muzyki marzą, by ich teledyski osiągały takie wyniki, a co dopiero w mniej niż 24 godziny! Nie ma już wątpliwości, że nowy Pitbull Vegi, tak jak i poprzednie części filmu, będzie wielkim hitem:

Poprzedni film -Pitbull: Nowe Porządki, był sukcesem frekwencyjnym i kasowym. Film pokazywano nawet w kinach w Wielkiej Brytanii, gdzie również cieszył się popularnością. W filmie Pitbull: Nowe Porządki wystąpili m.in.Piotr Stramowski (jako policjant Majami), Bogusław Linda, Andrzej Grabowski, Tomasz Oświęciński i Maja Ostaszewska. Film wyłonił dwie nowe gwiazdy - Stramowskiego i Oświęcińskiego. Piotr Stramowski stał się pierwszym polskim przystojniakiem, przy okazji głośno zrobiło się o jego związku, a potem ślubie z aktorką Katarzyną Warnke. Już niedługo Stramowskiego będziemy mogli oglądać w nowym serialu TVN Na Noże:

Z kolei Tomasz Oświęciński wystąpił w show Agent: Gwiazdy, pojawił się także w programie Kuby Wojewódzkiego, a za chwilę będzie występował w nowym reality-show TVN - Azja Express.

W nowym filmie Vegi, Pitbull: Niebezpieczne Kobiety, do grona świetnych aktorów dołączyła plejada aktorek: Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Anna Dereszowska, Magdalena Cielecka. Nie zabraknie oczywiście Mai Ostaszewskiej, która w poprzednim filmie wcieliła się w dziewczynę Majamiego. Jeśli chodzi o nowych aktorach, jacy pojawią się w Pitbullu 2, będą to m.in. Mikołaj Roznerski i Artur Żmijewski.

W trailerze filmu Pitbull: Niebezpieczne Kobiety roi się od przekleństw, jest sporo przemocy i oczywiście mocnych dialogów, czyli dokładnie tego, z czego słyną filmy Patryka Vegi.

Pójdziecie do kina na nowego Pitbulla? Premiera już 11 listopada 2016 roku!

POLECAMY TAKŻE: Na siłowni spędziłem 3 miesiące, Kaśce się podoba - WYWIAD z Piotrem Stramowskim

ORAZ: Piotra Stramowski i Katarzyna Warnke wzięli ślub. Znamy szczegóły!

Instagram @piotrstramowski_official

Szukajcie filmu Pitbull: Nowe Porządki z przedostatnim wydaniem "Gali". Na okładce Małgorzata Rozenek. Wydanie wciąż dostępne w dobrych salonach prasowych.