Zwiastun filmu "Pitbull. Ostatni pies" w reżyserii Władysława Pasikowskiego właśnie trafił do kin. Po zapowiedzi filmu możemy się domyślić ogólnego zarysu fabuły.  W filmie zobaczymy największe gwiazdy polskiego kina. W role policjantów, przedstawicieli mafii i członków ich rodzin wcielili się m.in. Marcin Dorociński, Adam Woronowicz, Iza Kuna, Agnieszka Kawiorska, Cezary Pazura, Rafał Mohr oraz Kasia Nosowska. Jedną z największych gwiazd produkcji będzie jednak Doda, która w pewnym momencie stanie się w filmie największym graczem w środowisku polskiej mafii…

O czym opowiada "Pitbull. Ostatni pies"?

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa. I to właśnie w nią wciela się Doda.

Jak poradziła sobie z rolą Czarnej Wdowy? Zagrała przekonująco? Kto jeszcze partnerował jej na ekranie? Zobaczcie zwiastun filmu.

Na tyle ciekawy, że wybierzecie się na niego do kina?