"Pitbull. Ostatni pies" to tytuł najnowszej części "Pitbulla". Na ujawnionej przez Marcina Dorocińskiego liście osób zaangażowanych w produkcję znalazły się największe gwiazdy polskiego kina... i muzyki. Iza Kuna, Katarzyna Nosowska, Cezary Pazura, Dorota Rabczewska, Adam Woronowicz, Krzysztof Materna, Marian Dziędziel, Krzysztof Kiersznowski i Rafał Mohr. Trzeba przyznać, że najnowsza część "Pitbulla" zapowiada się naprawdę obiecująco.

ZOBACZ: DODA ostro o aktorach, którzy zrezygnowali z udziału w „Pitbullu”

"Pitbull. Ostatni pies" - kto wystąpi?

Marcin Dorociński powraca do "Pitbulla". Najnowszej części kultowej serii nie wyreżyseruje jednak Patryk Vega, lecz... Władysław Pasikowski. Odtwórca roli podkomisarza Sławomira Desperskiego "Despero" w pierwszym "PitBullu" z 2005 roku podzielił się tymi zaskakującymi wiadomościami na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Poniżej możecie sprawdzić, co aktor ma do powiedzenia na temat najnowszej części "Pitbulla".

 - Kiedy otrzymujesz fantastyczny, trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej strony scenariusz, kiedy reżyserować ma jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów, kiedy na barykadzie mają stanąć z Tobą koledzy, z którymi wspólnie pracowałeś nad jednym z najważniejszych filmów w swoim życiu, kiedy zostajesz otoczony troskliwą opieką producenta, który pozwala Ci być częścią procesu powstania filmu od samego początku, to odpowiedź może być tylko jedna... - napisał Marcin Dorociński na swoim facebookowym fan page'u.

Czekacie na film "Pitbull. Ostatni pies" w reżyserii Władysława Pasikowskiego?