W poniedziałek, 22 lipca 2019 roku, miała miejsce oficjalna premiera najnowszego filmu Quentina Tarantino "Pewnego razu w Hollywood". Na czerwonym dywanie nie zabrakło odtwórców głównych ról - Margot Robbie, Brada Pitta, Leonardo DiCaprio oraz samego reżysera. Przed premierą na ściance pozowała również Britney Spears z partnerem, która zdecydowała się po raz pierwszy pokazać publicznie od czasu wyjścia ze szpitala psychiatrycznego. Na oficjalnej premierze nie mogło zabraknąć polskiego aktora - Rafała Zawieruchy, który wcielił się w rolę Romana Polańskiego.

Premiera filmu "Once Upon A Time In Hollywood"

Rafał Zawierucha na premierze "Pewnego razu w Hollywood" pojawił się w garniturze w odważnym odcieniu niebieskiego. Swoim strojem zdecydowanie wyróżniał się na tle gwiazd hollywoodzkiego kina. Wełniany garnitur, jedwabny krawat oraz dodatki zaprojektował dla niego specjalnie na tę okazję Rodrigo De La Garza. 

O tym, że Rafał Zawierucha dostał rolę w hollywoodzkiej produkcji "One Upon a Time in Hollywood" dowiedzieliśmy się w sierpniu ubiegłego roku. Chociaż na planie filmu spędził kilka tygodni, to producenci w ostatecznej wersji zostawili jedynie epizodycznych sceny z jego udziałem. Mimo to Zawierucha podkreśla, że sama możliwość zagrania u Tarantino jest dla niego niesamowitym wyróżnieniem, które będzie wspominał do końca życia. 

W Polsce film "Pewnego razu w Hollywood" będzie można oglądać od 16 sierpnia 2019 roku.

Zdjęcia z premiery filmu obejrzycie w naszej GALERII.