Płeć drugiego dziecka Lewandowskich wypłynęła do mediów! Odkąd Robert Lewandowski podczas jednego z piłkarskich meczy ogłosił, że znów zostanie ojcem, nie cichną spekulacje na temat tego, czy na świecie pojawi się córka, czy syn polskiej "power couple". Niedawno na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawił się post, w którym trenerka pokazywała wyprawkę dla noworodka. Ze względu na kolorystykę akcesoriów - wyprawkę w odcieniach niebieskiego - fani byli przekonani, że urodzi syna. Jak się jednak okazuje, może być zupełnie odwrotnie. 

Anna Lewandowska urodzi córkę?

Mama Roberta Lewandowskiego miała powiedzieć swoim znajomym, jakiej płci będzie drugie dziecko jej syna. Według serwisu "Pudelek", Iwona Lewandowska zdradziła, że na świat przyjdzie siostra Klary! Co więcej redaktorzy portalu twierdzą, że dziecka spodziewa się również siostra piłkarza, Milena. Rodzina Lewandowskich ma więc spore powody do świętowania.

Anna Lewandowska w wywiadzie dla serwisu "Sportowe Fakty" wyznała, że drugie dziecko było marzeniem pary, ale razem z Robertem nie sądzili, że ciąża przydarzy się tak szybko. - Druga ciąża była dla nas radosną niespodzianką. Chcieliśmy jej bardzo, ale odrobinę później. Gdy mówiłam o tym Robertowi, byłam zszokowana, bo przede mną były wrześniowe aktywności. To na pewno nie był "Plan by Ann"! - mówiła trenerka. Lewandowska wyznała też, że mimo iż jej pierwszy poród trwał wiele godzin i był bardzo trudny, drugie dziecko również chciałaby urodzić naturalnie.

Drugie dziecko Lewandowskich

O drugiej ciąży Anny Lewandowskiej poinformował jej mąż, Robert. Piłkarz po zdobyciu gola wykonał na boisku tzw. "cieszynkę", oznajmiając tym samym, że znów zostanie ojcem. Para sportowców postanowiła podzielić się z fanami radosną wiadomością w taki sam sposób, jak za pierwszym razem, choć sami wielokrotnie przyznawali, że skala reakcji na pierwszą ciążę Ani była dla nich wielkim zaskoczeniem. Przypomnijmy, że o dziecko  Lewandowskich porównywano nawet do członków rodziny królewskiej i mówiono o nim royal baby.