W Elektrowni Powiśle z okazji 10. urodzin marki Mokobelle miała premierę jubileuszowa kolekcja. Na wydarzeniu pojawiło się wiele postaci ze świata show-biznesu - aktorki Barbara Kurdej-Szatan, Marieta Żukowska, Grażyna Wolszczak, Izabela Kuna, dziennikarki - Gabi Drzewiecka i Joanna Racewicz, piosenkarka Patrycja Markowska, a także stylistki - Anna Męczyńska i Dorota Williams. Gości przywitały założycielki brandu, projektantki biżuterii Marta Skłodowska i Magdalena Augustyniak.

10. urodziny marki Mokobelle

Marka Mokobelle świętowała niedawno swoje 10. urodziny. Biżuteria boho, tworzona ręcznie przez zespół projektantek i polskich jubilerów jest jedną z tych, które polskie gwiazdy noszą naprawdę często. Przy jej produkcji wykorzystywane są tradycyjne techniki rzemiosła artystycznego.

Jestem wielką fanką biżuterii, którą przywożę z najróżniejszych zakątków świata. Poza ciekawym dizajnem równie ważna jest dla mnie wartość sentymentalna. Mokobelle w swoich projektach nawiązuje do klimatów boho, które uderzają w moje czułe struny. Wyróżnia ją prostota, dziewczęco-kobiece wzornictwo. Bez nadęcia, zadęcia i przerostu formy nad treścią - powiedziała na evencie Patrycja Markowska.

Mokobelle towarzyszy mi od wielu lat zarówno w trakcie oficjalnych wyjść, mniej zobowiązujących spotkań, jak i na co dzień. Jestem wielką fanką strojnych kolczyków z kolorowymi chwostami, które są fantastycznym dopełnieniem stylizacji. Mokobelle kocha kobiety, a kobiety kochają Mokobelle za jakość, kobiecość i różnorodność! - dodała Barbara Kurdej-Szatan.

Inspiracją do powstania najnowszej kolekcji było dziesięć najpopularniejszych motywów, które pojawiały się w biżuterii Mokobelle w ciągu ostatnich lat. To kultowe już Mokobelki - bransoletki z półszlachetnych kamieni z zawieszkami, spektakularne kolczyki w wersji maxi z różnokolorowymi chwostami oraz bestsellerowe naszyjniki z nowym wzorem rozety Mokobelle - motywem przewodnim jubileuszowej linii. W kolekcji pojawiły się również ręcznie wykonane naszyjniki z pereł oraz zestawy bransoletek z pozłacanego srebra, onyksów i labradorytów, które są znakiem rozpoznawczym marki. Wszystko to uzupełniają elementy w stylu glam-rock z motywem pióra i czaszki.

Marta Skłodowska, jedna z założycielek marki, przekazała podczas eventu dobrą wiadomość dla fanek brandu. Od teraz Mokobelle Atelier umożliwia zaprojektowanie spersonalizowanej biżuterii.

Zdjęcia gwiazd, które pojawiły się na evencie, znajdziecie w naszej galerii

ZOBACZ TAKŻE: Inga Sosna - założycielka, projektantka, serce i umysł marki Lofju: "Chcę wydobywać kobiece piękno" [WYWIAD]