Na czerwonym dywanie podczas imprezy Playboya nie mogło zabraknąć pięknych kobiet w seksownych kreacjach. Na czerwonym dywanie szyku zadawały m.in. Edyta Herbuś, Karolina Pisarek, Ola Ciupa, Ola Szwed, Lidia Kopania, Dorota Michałowska, Kasia Glinka, Macademian Girl, Monika Zamachowska, Monika Pietrasińska, Paulina Gałązka oraz popularna blogerka Macademian Girl. Wszystkie panie postawiły na niezwykle seksowne kreacje, choć gwiazdą wieczoru bez wątpienia była Klaudia Halejcio, która pojawiła się w jasnej kreacji z wycięciem na nogę oraz niezwykle głębokim dekoltem.

ZOBACZ: KLAUDIA HALEJCIO w najodważniejszym dekolcie na gali Samochód 25-lecia Playboya. To wycięcie robi wrażenie!

Nie mniej elegancko wyglądała także Edyta Herbuś, która była gospodynią całej gali. Aktorka postawiła zaś na koronkową kreację Mario Menezi z równie seksowym rozcięciem. Która wyglądała lepiej?

Obecność pięknych kobiet przyciągnęła na wydarzenie także przystojniaków zainteresowanych równie mocno ich wdziękami, jak i najnowszy nowinkami motoryzacyjnymi. Na gali pojawił się m.in. Mateusz Banasiuk, który po raz pierwszy zaprezentował swoją nową, znacznie dłuższą niż do tej pory brodę. Nieco mniejszym zarostem pochwalili się za to Piotr Kędzierski, Krzysztof Gojdź oraz Sławek Uniatowski.

Jesteście ciekawi, jak gwiazdy wyglądały na najgorętszej imprezie początku sezonu letniego? Koniecznie zajrzyjcie do naszej GORĄCEJ GALERII ;-)