Viola Śpiechowicz otworzyła nowy butik w Warszawie. Na wydarzeniu pokazały się takie gwiazdy, jak Laura Łącz, Ewa Pacuła, Lidia Popiel, Agata Passent, Joanna Racewicz, Marzena Rogalska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Katarzyna Żak, Bogna Sworowska oraz Danuta Stenka, która ostatnio zachwyca stylem i perfekcyjną sylwetką. W tym tłumie znalazła się także wieloletnia przyjaciółka piosenkarki i ambasadorka jej marki, Natalia Kukulska, która przygotowała specjalną muzyczną niespodziankę! O Kukulskiej ostatnio jest głośno: zmieniła wizerunek, a także zaczęła publikować odważne zdjęcia w sieci. Jak prezentowała się u Śpiechowicz?

NATALIA KUKULSKA O VIOLI ŚPIECHOWICZ

Natalia Kukulska swoim koncertem oczarowała gości! Akompaniował jej Archie Shevsky. Natalii tego wieczoru towarzyszył mąż, Michał Dąbrówka. A skąd i jak długo Kukulska zna się z Violą Śpiechowicz? Okazuje się, że panie łączy prawdziwa przyjaźń!

„Z Violą współpracuję i przyjaźnię się od początku lat 90-tych. Łączy nas podobna wrażliwość, poczucie humoru i podejście do życia. Uwielbiam w niej to, że ma dużą odwagę i tworzy ciekawe, niestandardowe formy, trochę futurystyczne, rzeźbiarskie. Viola nie poddaje się trendom i co najważniejsze: nie kopiuje, to są zawsze jej pomysły i jest temu wierna. Mam nadzieje, że nowy butik będzie wielkim sukcesem, dostarczy jej jeszcze więcej klientek i fanów jej talentu!”

W warszawskim butiku Violi Śpiechowicz można kupić ponadczasowe modele projektantki oraz rzeczy z najnowszej kolekcji V. Ś na wiosnę lato 2017, która powstała ze specjalnej tkaniny z... pokrzyw. Kukulska, Racewicz, Stenka i inne zaproszone gwiazdy zachwycały się kreacjami projektu Śpiechowicz.

POLECAMY TEŻ: Natalia Kukulska karmi córkę piersią. Będzie skandal?

Zobaczcie w naszej GALERII, kto przyglądał się tym nietypowym, ale i ponadczasowym projektom. Która z gwiazd wyglądała waszym zdaniem tego dnia najlepiej?