Dziś wieczorem w Multikinie Złote Tarasy odbyła się premiera długo wyczekiwanego filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Jak to bywa na tego typu wydarzeniach, nie zabrakło na niej plejady topowych polskich gwiazd. Co więcej - wszystkie (!) miejsca na czterech salach kinowych były zajęte, a niektórzy siedzieli nawet na schodach. Jak podkreślił prowadzący część oficjalną Maciej Orłoś, frekwencja na filmach Patryka Vegi zawsze jest imponująca.

ZOBACZ TEŻ: SZCZAWIŃSKA, SAWCZUK, ŚLOTAŁA - gwiazdy na 10. urodzinach Kuchnia + [ZDJĘCIA]

Na czerwonym dywanie jeszcze przed rozpoczęciem Pitbulla 2 pokazali się grający w filmie główne role aktorzy: Piotr Stramowski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski, Piotr Głowacki oraz piękne aktorki Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig i Maja Ostaszewska.

Nie zabrakło także innych gwiazd ciekawych nowego filmu Patryka Vegi. Na ściance fotoreporterom pozowali także: Katarzyna Warnke, Artur Żmijewski z żoną Pauliną, Kamila Baar, Gabriela Muskała, Klaudia Halejcio, Paweł Deląg, Marek Koterski, Michał Koterski, Tomasz Kammel, Katarzyna Sowińska, Agnieszka Rylik, Anna Oberc i wielu innych.

POLECAMY: MARCELINA ZAWADZKA, EWA MIELNICKA, WALERIJA ŻURAWLEWA I ELŻBIETA ROMANOWSKA na wyborach Mister Polski 2016

Gwiazdą wieczoru była niewątpliwi Doda, która nagrała piosenkę przewodnią do produkcji - Niebezpieczna Kobieta oraz która zagra w trzeciej części Pitbulla Vegi:

Doda jak zwykle błyszczała na długim czerwonym dywanie. Tym razem postawiła na zwiewną, długą do ziemi suknię kolorze śliwkowym z baaaaaaaardzo odważnym dekoltem. Znowu będzie skandal jak po premierze Wołynia? Chyba nie, bo Doda wyglądała... świetnie! I jak na niebezpieczną kobietę przystało. Później artystka przebrała się w dopasowaną ciemnofiletową sukienkę mini, uszytą z aksamitu.

Film „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” będzie można obejrzeć w kinach już od 11 listopada. 

O filmie SPECJALNIE DLA GALA.pl Natalii Hołowni opowiedział Piotr Stramowski: