Na początku eventu o pokoleniu X, czyli współczesnej generacji osób po 45. roku życia w ciekawym wykładzie opowiedział wybitny specjalista z zakresu psychologii społecznej, prof. Jacek Santorski. Potem na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru - Danuta Stenka wraz z Ewą Kasprzyk, Anną Jurksztowicz, Radosławem Majdanem i Piotrem Polkiem. Jackowi Santorskiemu udało się skłonić to eleganckie grono do zwierzeń o tym, jak żyje dzisiejsze pokolenie X, co jest dla niego dziś najważniejsze. Co mówili?

Piotr Polk przyznał na przykład, że „po 45 roku życia to pasja dodaje życiu blasku. Projektuje meble od lat, ale to dopiero teraz zaczęło sprawiać mi niesamowitą frajdę!” Wyznaniom w podobny tonie nie było końca! A kto im się przysłuchiwał?

ZOBACZ: FIJAŁ, KRĘGLICKA, KURDEJ-SZATAN, MAFFASHION, OLEJNIK Gwiazdy na pokazie Roberta Kupisza „Desert”. To już prawie koniec pokazowego sezonu!

Poza wspominanymi gwiazdami (Danuta Stenka, Ewa Kasprzyk, Anna Jurksztowicz, Radosław Majdan i Piotr Polk) na eleganckie wydarzenie przybyli także m.in. Helena Norowicz, Iza Kuna, Stanisław Karpiel-Bułecka, Katarzyna Cichopek, Bogna Sworowska, Gosia Baczyńska, Ada Fijał, Sławek Uniatowski, Magdalena Steczkowska, Artur Orzech, Anna Korcz, Renata Gabryjelska, Joanna Klimas, Ewa Pacuła, Lidia Popiel, Anna Piszczałka, Joanna Majstrak, Sergiusz Ryczel, Natalia Jakuła, Karina Kunkiewicz, Ela Romanowska, Agata Steczkowska, Beata Tadla i Jarosław Kret, Katarzyna Skrzynecka z Marcinem Łopuckim, Katarzyna Krupa, Marcin Żewłakow oraz Apoloniusz Tajner z partnerką.

Mamy całą GALERIĘ zdjęć z tego wydarzenia!

Zajrzycie do niej i sprawdźcie, kto wyglądał na nim najlepiej!