Wczoraj wieczorem w warszawskim klubie Space odbyła się prezentacja wiosennej ramówki telewizji Polsat na 2017 rok. Na tak dużym wydarzeniu nie mogło zabraknąć gwiazd związanych na co dzień ze stacją. Te przez najbliższe miesiące będą zabiegać one o uwagę widzów. A zaczęły od pojawienia się na długiej, zielonej ściance, która już po raz kolejny z rzędu została udekorowana w sztuczne liście, kwiaty i motyle. Tworzyła ona idealne tło do pozwalania fotoreporterom!

ZOBACZ: PAULINA SYKUT-JEŻYNA po raz pierwszy na salonach od porodu!

Na czerwonym dywanie, rozwiniętym w klubie Sapce, pojawiała się istna plejada gwiazd! Na żadnej imprezie nie widzieliśmy ich ostatnio tak dużo! Nic dziwnego. W wiosennej ofercie Polsatu jest naprawdę dużo nowości i ciekawych formatów!

Na czerwonym wydanie pojawiły się największe gwiazdy stacji, w tym m.in. Agnieszka Hyży, Marta Żmuda Trzebiatowska, Kasia Glinka, Małgorzata Socha, Agnieszka Sienkiewicz, Joanna Liszowska, Joanna Jabłczyńska, Piotr Gąsowski, Mateusz Banasiuk, Klaudia Halejcio, Anita Sokołowska, Dorota Chotecka, Urszula Dębska, Janusz Panasewicz, Natalia Klimas, Renata Pałys, Stefan Pawłowski, Mateusz Rzeźniczak, Daria Widawska, Daniel Olbrychski, Paulina Drażba, Paweł Deląg, Przemysław Sadowski, Kamilla Baar, Paweł Królikowski, Ewa Wachowicz, Magdalena Lamparska oraz Bartek Kasprzykowski.

POLECAMY TEŻ: DODA w koszulce Diora "We Should All Be Feminists". Jest warta 3 tys. zł!

Na imprezie nie zabrakło także seniorki polskiego show-biznesu, Beaty Tyszkiewicz.

Zamieszania jak zwykle narobiła wokół siebie Doda, która założyła feministyczny T-shirt od Diora. Oczy wszystkich przyciągała także Paulina Sykut-Jeżyna, która wróciła na salony po kilkumiesięcznej przerwie, którą zafundowała sobie po grudniowym porodzie, oraz Joanna Liszowska, która z klasą spóźniła się na cały event.

Zobaczcie w naszej GALERII gwiazdy, które pojawiły się na wczorajszym wydarzeniu Polsatu.

Było ich tam naprawdę sporo! Która wyglądała najlepiej?