Alicja Bachleda-Curuś wystąpi w nowym serialu TVN. "Pod powierzchnią" to kolejna produkcja stacji, która ma być hitem jesiennej ramówki. Nowy serial obyczajowy to, jak nietrudno się domyślić, odpowiedź na zakończenie produkcji "Drugiej szansy" z Małgorzatą Kożuchowską. "Pod powierzchnią" ma szansę powtórzyć sukces tamtego serialu! Za kamerą składającej się z 8 odcinków produkcji stanie reżyser filmowy Borys Lankosz, laureat wielu nagród, w tym Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni za głośny film "Rewers" z Agatą Buzek. Premiera nowego serialu na antenie TVN zaplanowana jest na połowę października.

Pod powierzchnią - obsada

Oprócz Alicji Bachledy-Curuś główne role w serialu "Pod powierzchnią" zagrają: Maria Kowalska, Bartłomiej Topa i Łukasz Simlat. Kto jeszcze znajdzie się w obsadzie nowej produkcji TVN? Informacje na ten temat z pewnością pojawią się już niedługo, bowiem ekipa serialu wchodzi na plan już w lipcu.

Pod powierzchnią - fabuła

O czym jest "Pod powierzchnią"? Fabuła nowego serialu TVN skupia się wokół losów pozornie szczęśliwego małżeństwa (Alicja Bachleda-Curuś i Bartłomiej Topa), które skrywa przed światem swoją mroczną tajemnicę. Z kolei ojciec i zbuntowana nastolatka (Łukasz Simlat i Maria Kowalska) próbują na nowo stworzyć rodzinę. Pewnego dnia pod koniec wakacji, ścieżki tych bohaterów skrzyżują się plącząc ich losy już na zawsze. Uwaga - nie zabraknie zbrodni.

Zdjęcia Alicji Bachledy-Curuś i pozostałych gwiazd obsady serialu "Pod powierzchnią znajdziecie w GALERII >>