W jedenastej już edycji katalogu "Itaka & Gala" znajdziecie aż 60 wyjątkowych propozycji wakacyjnych kierunków, które uwielbiają gwiazdy!

Oprócz sprawdzonych i znanych Polakom destynacji, jak Turcja, Grecja czy Egipt, w tej odsłonie katalogu znajdziecie też mnóstwo nowości!

» ZOBACZ TEŻ: Kierunek: Teneryfa!

Należy do nich chociażby piękny kubański rejon Holguin, który sprawia wrażenie, że zatrzymał się tam czas, a także dwie nowe destynacje w Tajlandii: rozrywkowa wyspa Phuket i malownicze plaże Khao Lak. Kolejną ciekawą nowością na lato w środku (polskiej) zimy są Zjednoczone Emiraty Arabskie ze złotymi plażami i futurystycznymi budynkami. Oryginalnym pomysłem na wakacje są również Wyspy Zielonego Przylądka – jedno z najlepszych miejsc do uprawiania windsurfingu czy Sri Lanka, gdzie na turystów czekają plantacje słynnej cejlońskiej herbaty i buddyjskie świątynie.

Kubę szczególnie warto odwiedzić ze względu na światowej klasy zabytki wpisane na listę UNESCO, słynne na całym świecie cygara i przyjaznych mieszkańców. Niepowtarzalna atmosfera Havany urzekła samą Justynę Steczkowską, która na początku roku odwiedziła to piękne miasto. Sesję zdjęciową gwiazdy wykonaną w kubańskiej stolicy znajdziecie właśnie w nowym katalogu "Itaka & Gala".

W katalogu nie zabrakło podróżniczej klasyki i kierunków, które Itaka od lat z powodzeniem proponuje swoim klientom. Portugalska Madera przyciąga setkami kilometrów tras spacerowych, a hiszpańskie Costa del Sol to stolica flamenco i corridy. Cypr oferuje z kolei słoneczną pogodę przez okrągły rok. Wyspy Kanaryjskie to kolejny kierunek uwielbiany przez Polaków od lat. W katalogu "Itaka & Gala" reprezentowane są m.in. przez pełną klifów i wulkanicznych kraterów Gran Canarię, słynącą ze spokojnej atmosfery i dziewiczych krajobrazów Gomerę oraz Lanzatore – raj dla surferów.

Nie zapominamy też o tych z Was, którzy wcale zimą nie tęsknią za słońcem i upałami. Miłośnicy białego szaleństwa powinni wybrać się do Sestriere, która dzięki najwyższemu poziomowi infrastruktury narciarskiej nazywana jest „królową narciarstwa zjazdowego”. Natomiast Ponte di Legno ze swoim zabytkowym centrum, wymagającymi górskimi trasami oraz niezapomnianymi widokami na panoramę Alp corocznie przyciąga wiele gwiazd.