Te gwiazdy uwielbiają pokazywać  swoje wdzięki w sieci. Jedni tak jak w przypadku Joanny Krupy – robią to dla swojego męża, inni tak jak Kim Kardashian – dla sławy. Gwiazdy uwielbiają szokować, a media społecznościowe są idealnym narzędziem do tego, by zwrócić na siebie uwagę fanów.

W Polsce takich przypadków jest jak na razie niewiele. Do grona gwiazd, które chętnie prezentują swoje wdzięki należy zaliczyć Joannę Krupę, którą obserwuje na Instagramie ponad 900 tysięcy obserwatorów! Gwiazdą, która równie chętnie prezentuje swoje wdzięki jest Doda, która ma dokładnie 200 tysięcy obserwujących użytkowników.

Niewielu jednak wie, że na polskim rynku nie tylko panie lubią zaskakiwać panów. Tomasz Jacyków w pełni akceptuje swoje ciało i chętnie pokazuje je w całej okazałości w sieci.

W Stanach nagie zdjęcia to nic szokującego. Nic dziwnego, że celebrytki prześcigają się w publikowaniu coraz to odważniejszych zdjęć. Mistrzynią z pewnością jest Emily Ratajkowski. Modelka chętnie dzieli się z fanami swoimi wdziękami. Emily ma sporą publiczność, bo obserwuje ją ponad 10 milionów obserwujących!

Królową nagich zdjęć była Kim Kardashian, do czasu gdy podczas paryskiego fashion weeku została okradziona i napadnięta. Celebrytka od tamtej pory rozważniej dobiera zdjęcia, jakie publikuje później w sieci. Wcześniej jednak nie miała z tym oporu. Na jej Instagramie mamy okazję podejrzeć wyjątkowo gorące zdjęcia. Celebrytkę obserwuje ponad 89 milionów użytkowników.

Jakie gwiazdy chętnie rozbierają się w sieci? Zobaczcie w naszej galerii najodważniejsze zdjęcia tego roku w wykonaniu gwiazd!