Bogdan Sawicki zmarł w wieku 51 lat. Dziennikarz, lektor i prezenter związany z Polskim Radiem i TVP od kilku miesięcy zmagał się z nowotworem. O tym, że choruje na raka wyznał publicznie w lipcu tego roku, gdy ze względu na zły stan zdrowia trafił do szpitala. Najbliżsi Bogdana Sawickiego podali datę i miejsce uroczystości pogrzebowych. Zaplanowane są aż dwie ceremonie kościelne, w Warszawie oraz w rodzinnym mieście dziennikarza, czyli Białymstoku. Wpis na ten temat pojawił się na prywatnym profilu Bogdana Sawickiego na Instagramie, do którego dostęp po jego śmierci otrzymała rodzina. Pożegnanie Bogdana Sawickiego odbędzie się w sobotę, 20.10.2018. Szczegóły poniżej.

Pogrzeb Bogdana Sawickiego

- Uroczystości pożegnalne Naszego Najdroższego Syna, Brata i Przyjaciela Bogdana Sawickiego odbędą się: 20.10.2018 o godz. 9:00 w Bazylice Katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika w Warszawie przy ul. Floriańskiej 3 oraz 20.10.2018 o godz. 16:00 w Kościele Rzymskokatolickim pw. Wszystkich Świętych w Białymstoku przy ul. Antoniuk Fabryczny 45 - podała rodzina zmarłego.

Urna z prochami Bogdana Sawickiego zostanie złożona w rodzinnym grobowcu, który znajduje się na cmentarzu św. Rocha w Białymstoku. 

Zdjęcia Bogdana Sawickiego z różnych okresów jego życia i kariery możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: BOGDAN SAWICKI nie żyje. Znamy przyczynę śmierci dziennikarza