Ewa Żarska nie żyje. Ta smutna wiadomość obiegła kilkanaście dni temu wszystkie media. 45-letnia dziennikarka śledcza Telewizji Polsat została znaleziona w swoim łódzkim mieszkaniu, a okoliczności jej śmierci nadal stara się wyjaśnić policja. Jak jednak wynika ze wstępnych ustaleń "Gazety Wyborczej", wykluczono udział osób trzecich i wiele wskazuje na to, że Ewa Żarska popełniła samobójstwo. W nagłą śmierć dziennikarki ciężko uwierzyć bliskim oraz fanom jej działalności. W końcu jeszcze kilka dni wcześniej była w Drzewicy, skąd relacjonowała wydarzenia z Domu Pomocy Społecznej, gdzie u pensjonariuszy wykryto koronawirusa, a dzień przed śmiercią opublikowała na Instagramie zdjęcie na tle morza z podpisem: - Tak mi się przypomniało ...ech ? chcę nad morze JUŻ!.

Ewa Żarska była znana z podejmowania ciężkich, niewygodnych tematów, czym niekiedy narażała się wielu osobom. To dzięki jej dziennikarskiemu śledztwu pedofil Krzysztof P. został zatrzymany w Rosji. Wydała również książkę „Łowca - Sprawa Trynkiewicza”, dokumentującą zbrodnie oprawcy z Piotrkowa Trybunalskiego.

Pogrzeb Ewy Żarskiej: kiedy, gdzie?

Pogrzeb Ewy Żarskiej odbędzie się w poniedziałek 27 kwietnia w Piotrkowie Trybunalskim. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o 11:30 mszą w Kaplicy Cmentarnej.

ZOBACZ TEŻ: EWA ŻARSKA nie żyje. Dziennikarka Polsatu miała 45 lat