1 maja rodzina Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że liderka Tercetu Egzotycznego zmarła po ciężkiej chorobie. W trakcie długiego weekendu majowego bliscy wokalistki ujawnili już także, gdzie i kiedy odbędzie się jej pogrzeb. Ostatnie pożegnanie artystki odbędzie się we wtorek, 7 maja 2019 we Wrocławiu. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska jeszcze za życia dokładnie zaplanowała swoją ceremonię pożegnalną.

Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej

Uroczystości pogrzebowe Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej rozpoczną się we wtorek o godz. 11:00 od mszy świętej w kaplicy na Cmentarzu Parafialnym przy ulicy Bardzkiej we Wrocławiu. Jak dowiedział się "Super Express", zgodnie z wolą wokalistki Tercetu Egzotycznego, jej ciało nie zostanie skremowane. Trumna zostanie złożona w grobie, w którym spoczywa jej zmarły w 2002 roku mąż, Zbigniew Dziewiątkowski.

Uczestnicy ostatniego pożegnania Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej zostali poproszeni o uhonorowanie wieloletniej działalności charytatywnej zmarłej gwiazdy na rzecz fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową". Bliscy apelują, aby zamiast kupować bukiety i wieńce, przekazać w trakcie pogrzebu datek na rzecz wymienionej organizacji.

SPRAWDŹ TEŻ: Izabela Skrybant-Dziewiątkowska - kim była prywatnie? Mąż, dzieci, rodzina