4 października 2018 roku odbył się pogrzeb Lucyny Kobierzyckiej. Rodzina, przyjaciele raz plejada aktorek i aktorów, z którymi współpracowała zmarła pożegnali ją na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie. Jedną ze wzruszających przemów podczas ceremonii w Domu Pogrzebowym wygłosił jej były podopieczny, Artur Żmijewski. Z kolei Magdalena Cielecka w dniu pogrzebu opublikowała w sieci piękne wspomnienie "Lucy", jak pieszczotliwie nazywali ją na co dzień bliscy i współpracownicy.

- Dziś pożegnanie Lucyny Kobierzyckiej, agentki gwiazd, jak Ją nazywano. Miałam szczęście i przywilej należeć do grona Jej podopiecznych i przyjaciół. Na początku mojej zawodowej drogi otoczyła mnie opieką i otworzyła wiele drzwi. Przyjeżdżała na plan z zupą, czekoladą a czasem z awanturą! Zawsze w naszym interesie. Wprowadziła w zawód wielu aktorów, pracowała z największymi a przed Jej telefonami drżały najgrubsze ryby szołbiznesu. Choć zawodowo rozstałyśmy się kilka lat temu, zawsze służyła radą, pomocą. Zawsze była. Skończyła się pewna epoka. Żegnaj Lucy. Odpoczywaj - napisała na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Pogrzeb Lucyny Kobierzyckiej

Lucyna Kobierzycka zmarła 28 września 2018 roku w wieku 67 lat. Współpracowała z takimi gwiazdami polskiego teatru, kina i telewizji, jak Ewa Błaszczyk, Danuta Stenka i Artur Żmijewski. W 1995 roku założyła agencję aktorską L-Gwiazdy. Należą do niej też takie gwiazdy, jak Kinga Preis, Tomasz Kot, Wojciech Mecwaldowski i Marcin Bosak.

Najlepsza i najważniejsza agentka aktorska w Polsce - powiedział o niej znany i ceniony krytyk filmowy, Łukasz Maciejewski.

Zdjęcia z pogrzebu Lucyny Kobierzyckiej znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: LUCYNA KOBIERZYCKA nie żyje. Agentka gwiazd zmarła niespodziewanie