3 lipca media obiegła smutna informacja. W wieku 21 lat zmarła Martyna Kubacka, bohaterka trzeciego sezonu programu TTV - "Druga twarz". Wiadomość o śmierci dziewczyny przekazała wówczas jej mama za pośrednictwem social mediów. - Martynka dzisiaj odeszła z tego świata. Proszę o modlitwę za jej duszę - czytamy w pożegnalnym poście.

ZOBACZ: Martyna Kubacka z programu "Druga twarz" nie żyje

Martyna Kubacka nie żyje - kiedy odbędzie się pogrzeb?

Niespełna dwa tygodnie po tych tragicznych wydarzeniach poznaliśmy datę pogrzebu Martyny Kubackiej, która najprawdopodobniej zmarła z powodu zapaści serca. Ostatnie pożegnanie 21-latki odbędzie w piątek 17 lipca o godz. 14:00 w Kościele pw. Świętej Rodziny w Warszawie.

- Ostatnie pożegnanie mojej córeczki Martynki odbędzie się 17.07.2020 o godz. 14. Msza święta w kościele pod wezwaniem św. Rodziny w Warszawie. Pogrzeb po mszy na Cmentarzu Parafialnym Parafii Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus w Warszawie-Włochach ul. Na Krańcu 1 - napisała matka uczestniczki "Drugiej twarzy" na Facebooku.

Kim była Martyna Kubacka?

Martyna Kubacka była uczestniczką trzeciego sezonu programu "Druga twarz", w którym Karolina Gilon wraz z uznanymi ekspertami od wizerunku pomagają ludziom z nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem. 21-latka zgłosiła się do programu TTV ze względu na swoją babcię, której nie podobał się kolorowy styl wnuczki - różowe włosy, makijaż inspirowany anime oraz elfie uszy.

Finalnie Martyna nie zrezygnowała z dotychczasowego looku, ponieważ zaproponowana przez stylistów metamorfoza nie przypadła dziewczynie do gustu.