Michał Wiśniewski w trumnie - taki widok wokalista zaserwował fanom Ich Troje w teledysku do piosenki "Czerń i Biel". W nowym klipie można bowiem zobaczyć pozorowany pogrzeb Michała Wiśniewskiego, w którym udział biorą nie tylko jego dzieci, ale także jego matka. Teledysk zawiera sporo mocnych scen - poza martwym Wiśniewskim widzimy tam m.in. pijaną Grażynę Wiśniewską, która jak wiadomo, miała w przeszłości poważny problem z alkoholem. W klipie wystąpili też m.in. Witold Dębicki, Krzysztof Hanke oraz znajomi i fani Ich Troje. Jak wyjaśnia sam Michał Wiśniewski, teledysk do utworu "Czerń i Biel" należy odbierać jako metaforę jego kariery w show-biznesie.

Pogrzeb Michała Wiśniewskiego w teledysku "Czerń i Biel"

- Pośrednio zabijam siebie. Wejście 30 lat temu na scenę, późniejszy sukces i ogromny upadek zabiły tego czarnowłosego chłopaka ze Złotna w Łodzi, a zmusiły „czerwonowłosego” do ciągłej walki. Musiałem walczyć nie tylko z powszechnym hejtem, brakiem zrozumienia przekazu, nadmiarem czy brakiem kasy, ale również z jestestwem dwóch postaci – tej prywatnej i tej na scenie. On próbował w 2013 powrócić do normalności, ale okazało się, że to niemożliwe - tłumaczył w wywiadzie dla Onet Muzyka.

Utwór "Czerń i Biel" pochodzi z najnowszej płyty Ich Troje o nazwie "Pierwiastek z Dziewięciu". Głośny teledysk możecie obejrzeć w całości poniżej.

ZOBACZ: MATKA MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO przeszła ostrą metamorfozę! Jak teraz wygląda Grażyna Wiśniewska? ZDJĘCIA