Już w poprzednich odcinkach serialu Mostowiakowie próbowali skontaktować się z Małgosią (Joanna Koroniewska) i powiadomić ją o śmierci Tomka. Czy była żona pojawi się na pogrzebie Chodakowskiego? Odpowiedzi na te pytania poznamy właśnie w dzisiejszym, 1313, odcinku serialu M jak Miłość. Co jeszcze będzie się w nim działo?

Po śmierci Tomka (Andrzej Młynarczyk), Barbara (Teresa Lipowska) postanowiła poinformować o tym Małgosię (Joanna Koroniewska). Niestety nie udało jej się skontaktować z córką. Później otrzymała głuchy telefon, a Marysia (Małgorzata Pieńkowska) odkryła, że numer kierunkowy był ze Stanów Zjednoczonych. Członkowie rodu Mostowiaków będą zatem przekonani, że dzwoniła do nich właśnie Małgosia...

ZOBACZ: ANDRZEJ MŁYNARCZYK Jak wyglądał ostatni dzień Tomka Chodakowskiego na planie "M jak miłość"? Sprawdź! [WIDEO]

Na pogrzebie Tomka w pewnym momencie Marysia odwróci się i zobaczy samotną, stojącą z tyłu blondynkę. Kobieta będzie miała na twarzy woalkę, więc trudno będzie ją rozpoznać. Po pogrzebie, podczas rozmowy z Barbarą i Martą (Dominika Ostałowska) Marysia zdradzi, że jest niemal pewna, że tajemniczą blondynką była Małgosia!

Policja pożegna Chodakowskiego jak bohatera. Na jego pochówku będą zarówno kompania honorowa, jak i pośmiertny awans na inspektora. Jego były szef wygłosi nawet podczas uroczystości krótką, ale niezwykle wzruszającą przemowę.

Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) i Maryla (Izabela Kapiasova), żegnając przyjaciela, będą myśleć tylko o jednym: jak zapewnić jego rodzinie bezpieczeństwo. I jak sprawić, by Głowacki (Maciej Wilewski), który jest bezpośrednio winny śmierci Tomka, trafił w końcu do więzienia.

Tymczasem w najgorszych chwilach żonę Tomka - Asię (Barbara Kurdej-Szatan) oraz jej dzieci opieką i czułością otoczą aż dwie rodziny: Mostowiaków i Chodakowskich. Czy tym dwóm rodzinom uda się podtrzymać żonę i dzieci zmarłego Tomka na duchu? O tym przekonamy się dziś wieczorem, o 20.40 na TVP 2.

Tymczasem zajrzyjcie do naszej GALERII, gdzie znajdziecie fotosy z dzisiejszego odcinka M jak Miłość. Obejrzycie tę odsłonę serialu, żeby uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu Tomka Chodakowskiego…?