Pokaz najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji polskiej marki Bizuu odbył się w środę wieczorem w Warszawie. Obszerna hala ATM Studio, gdzie zorganizowano show, pozwala nie tylko na zaproszenie wielu gości, ale także na utworzenie spektakularnego wybiegu. Tak było podczas poprzedniego pokazu Bizuu, gdy Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak (założycielki domu mody), prezentowały piękną pastelową kolekcję letnią, było tak i tym razem.

Po długim, ascetycznym wybiegu przechadzały się modelki w długich suknich inspirowanych latami 70, w kreacjach z nutą baroku i w multikolorowych kompletach. Nie zabrakło frędzli, koronek i ultrakobiecych falban. Z pierwszego rzędu pokaz Bizuu oglądały m.in. Justyna Steczkowska, Kasia Glinka, Joanna Horodyńska, Paulina Krupińska, Joanna Krupa czy Magdalena Mielcarz. Małgorzata Socha i Kasia Zielińska miały natomiast na sobie wzorzyste kreacje prosto z wybiegu.

Jak czytamy w informacji prasowej, projektantki Bizuu postawiły na najwyższą jakość wykonania, używając do stworzenia kolekcji wyjątkowych tkanin pochodzących z Włoch i Francji, wśród których dominują szlachetne wełny, jedwabie, zamsze i delikatne koronki. Część z nich została splisowana na specjalne zamówienie, tworząc wyjątkowe i niepowtarzalne faktury, na których zastosowano autorskie printy. Warto zaznaczyć, że w jesienno-zimowej kolekcji Bizuu nie zabraknie supermodnego denimu.

Dodatkami, jakimi uzupełniono stylizacje, były duże torby z aksamitu, a także oryginalne rajstopy i skarpetki, powstałe we współpracy z marką Gatta, orazefektowna biżuteria marki PANDORA. Projekty uzupełniło obuwie marki Badura. Za reżyserię pokazu odpowiadała Kasia Sokołowska, zaś za stylizację Agnieszka Ścibior. Makijaż modelek wykonała Marianna Yurkiewicz kosmetykami Oriflame, manicure wykonano produktami Sally Hansen.
Fryzury do pokazu przygotowali styliści z zespołu Sebastian Professional. Wszystkie zdjęcia z wybiegu wykonał fotograf mody Filip Okopny.

Do partnerów pokazu należeli klinika rClinic, Renault, Wedel, Whirlpool, Cisowianka Perlage, Badura,  PANDORA, Oriflame, Sebastian Professional, Sally Hansen i Martini. Jednym z patronów medialnych pokazu był magazyn "Gala".

Najciekawsze stylizacje z pokazu Bizuu jesień-zima 2016/2017 obejrzycie w naszej GALERII>>

Poniżej wideo z pokazu przygotowane przez markę GATTA. Ambasadorka Gatty, Justyna Steczkowska, siedziała w pierwszym rzędzie: