Pokaz nowej kolekcji Gosi Baczyńskiej pomalutku otwiera nowy sezon w polskim show-biznesie. Większość gwiazd wróciła już z urlopów we Francji, na Mykonos, czy w USA, i mogą teraz pochwalić się imponującą opalenizną. U Baczyńskiej pojawił się m.in. Łukasz Jemioł, który jeszcze niedawno przebywał we Włoszech razem z Joanną Przetakiewicz i Hanną Lis, a potem poleciał do Grecji. Nie zabrakło także gwiazd show "Top Model" - Dawida Wolińskiego, Kasi Sokołowskiej i Michała Piróga.

Sokołowska zwracała uwagę ciekawą stylizację. Do plisowanej metalicznej spódnicy dobrała biały półgolf od Victorii Beckham. Zestaw uzupełniły sandałki marki Gucci oraz biżuteria Apart. Nie dało się też nie zauważyć oryginalnej stylizacji Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka do wzorzystego garnitury od Baczyńskiej dobrała turban. Wyróżniała się także Joanna Horodyńska w przezroczystej kreacji marki Zimmermann, do której dopasowała efektowne buty na grubym pluszowym (!) obcasie, zdobione kryształkami. To dzieło marki Miu Miu.

Na pokazie Gosi Baczyńskiej nie zabrakło także znanych aktorów - zjawili się Filip Bobek, Kamilla Baar, Joanna Orleańska, Kasia Zielińska, a nawet Grażyna Szapołowska, której towarzyszyła wnuczka.. Dostrzegliśmy także projektanta Tomasza Ossolińskiego, jak również Kasię Sowińską, Mikołaja Komara czy Dorotę Wróblewską.

Po pokazie Baczyńskiej goście popijali schłodzone drinki, próbowali lodowych sorbetów alkoholowych oraz pysznego tortu. Niektórzy starali się wypatrzeć spadające gwiazdy (najwięcej perseidów zapowiadano właśnie w nocy z piątku na sobotę), ale na parkiecie robiło się dużo ciekawiej niż na niebie. Zwłaszcza ekipa "Top Model" była w wybornym nastroju. Impreza Gosi Baczyńskiej zakończyła się nad ranem.

Zobacz stylizacje gwiazd w naszej GALERII