Pokaz nowej kolekcji Gosi Baczyńskiej, nazwanej Back To The Future, był wydarzeniem nie tylko modowym, ale i towarzyskim. Najpierw, tuż przed godziną 21:00, zaproszeni goście zgromadzili się w stylowym atelier projektantki na ulicy Floriańskiej w Warszawie. Wśród przepięknych kreacji Baczyńskiej, a także dodatków takich marek, jak Jennifer Behr czy Nicolas Kirkwood, popijano prosecco i toczono niezobowiązujące, przyjemne rozmowy. Plotkowano głównie o nowych programach TVN - kolejnej edycji "Top Model" oraz show "Azja Express", opowiadano o luksusowych wakacjach (Łukasz Jemioł właśnie wrócił z Mykonos, a Joanna Horordyńska z Austrii), a także, co oczywiste, o polskiej modzie.

Gwiazda wieczoru, Gosia Baczyńska, witała wszystkich już przy wejściu, w doskonałym nastroju mimo złamanej nogi (co nie przeszkodziło jej w tańczeniu wraz z modelkami tuż po zakończeniu show). Życzenia - również urodzinowe, bo 13 sierpnia Baczyńska obchodziła urodziny - składali projektantce m.in. Dawid Woliński, Tomasz Ossoliński, Małgorzata Kożuchowska, Joanna Orleańska czy Kasia Zielińska.

Sam pokaz był mocno niestandardowy. Na początku na wybiegu pojawiła się modelka z kamerą typu go pro zamontowaną na głowie. Zaskoczeni? To nie jedyna niespodzianka wieczoru. Otóż modelki wyłaniały się z każdej strony, dzięki czemu można było dokładnie przyjrzeć się każdej stylizacji, a środkiem wybiegu przemieszczała się specjalna kamera, mająca za zadanie rejestracje wydarzenia w obrazie 360 stopni. Do tego klimatyczna, nieco psychodeliczna muzyka oraz niebo jasne od gwiazd - była to bowiem noc perseidów.

ZOBACZ TAKŻE: Plejada gwiazd na pokazie Gosi Baczyńskiej. Kożuchowska w turbanie, Horordyńska w przezroczystej kreacji [DUŻO ZDJĘĆ]

Wybraliśmy najciekawsze, naszym zdaniem, stylizacje z wybiegu. Niektóre z kreacji mogliśmy już oglądać w sesjach zdjęciowych, a jeden z zestawów miała na sobie Małgorzata Kożuchowska na premierze filmu "Listy do M.2". Kożuchowska na pokaz Baczyńskiej włożyła oczywiście kreację projektantki - wzorzysty garnitur. W sukience autorstwa Baczyńskiej wystąpiła także Kasia Zielińska.

Zobacz TOP 15 kreacji z futurystycznej kolekcji Back To The Future Gosi Baczyńskiej w naszej GALERII>>