Wyjątkowy pokaz La Mania odbył się w poniedziałek wieczorem w hali w Expo XXI w Warszawie. To pierwszy pokaz La Manii od ponad roku! Za reżyserię show odpowiadał Xawery Żuławski, syn Andrzeja Żuławskiego i Małgorzaty Braunek. Najnowsza kolekcja La Manii nazywa się Mind Blow. Na pokazie Joanny Przetakiewicz pojawiła się plejada gwiazd. Maja Sablewska zadebiutowała w roli twarzy La Manii. Film z gwiazdą można było obejrzeć tuż przed samym pokazem. Nowa kolekcja La Manii ma w sobie, tak jak Sablewska, nutkę rock'n'rolla.

Plejada gwiazd na pokazie La Mania

Na pokazie nowej kolekcji La Mania pojawiła się śmietanka polskiej branży mody oraz show-biznesu.Każda gwiazda wystąpiła w wyszukanej stylizacji. Kto się pojawił? Na pokazie La Manii nie zabrakło Katarzyny Sowińskiej, Bogny Sworowskiej czy Agnieszki Woźniak-Starak. Koleżankę po fachu przyszli wspierać inni polscy projektanci, w tym Teresa Rosati oraz Łukasz Jemioł i Dawid Woliński. Nie zabrakło nawet Gosi Baczyńskiej, która bardzo rzadko bywa na podobnych eventach.

Na pokazie nowej kolekcji La Manii gościli także Joanna Horodyńska, Monika Olejnik, Natalia Siwiec, Leszek Stanek czy Michał Piróg. Pojawiła się także dawno niewidziana na salonach Kate Rozz oraz Klaudia Halejcio. Pokaz La Manii "Mind Blow" przyszły podziwiać również polskie blogerki modowe - Jessica Mercedes oraz Macademian Girl. Debiut na warszawskich salonach zaliczyła nowa para - Alex Przetakiewicz, syn Joanny Przetakiewicz, który przyszedł na pokaz La Manii ze swoją nową dziewczyną, supermodelką Magdaleną Frąckowiak.

Zobaczcie w naszej GALERII, jak prezentowały się gwiazdy na pokazie La Mania!

 

Mój squasha @lamaniafashion #gratulacje @joannaprzetakiewicz ❤️ #dreamteam #fashion

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika lukaszjemiol (@lukaszjemiol) 12 Gru, 2016 o 1:12 PST