Wczorajszego wieczoru Łukasz Jemioł zaprezentował swoją najnowszą kolekcję z linii Premium na sezon jesień-zima 2016/17. Pokaz zbudowany był na kanwie polskiego filmu lat 60. Inspiracją dla projektanta były lata 60XX wieku, stare filmy oraz sylwetki ikon polskiego kina - Leona Niemczyka i Lucyny Winnickiej. 

Tym razem Jemioł zaprosił do współpracy najstarsze polskie studio filmowe- “KADR”, które w swoich archiwach posiada przeszło 150 tytułów filmów. Goście pokazu podziwiali ponad 50 sylwetek w marmurowych wnętrzach zabytkowego budynku na warszawskim Nowym Świecie.

W tym sezonie Łukasz Jemioł postawił na pudełkowe i trapezowe sukienki oraz proste miękkie swetry o różnych splotach i formach. Nie zabrakło jednak i ekstrawagancji, czyli pięknych seksownych swetrów z rozcięciami i kusząco odkrytymi plecami. Wybieg zdominowała wełniana klasyka, moher, kaszmir, jedwabie i skóry.

Łukasz Jemioł żongluje światowymi trendami, nadając im własny styl. Wśród kolorów dominują pudrowy róż, beże, szarości w różnych odsłonach, zgaszony błękit i ponadczasowa czerń. Obowiązkowe kołnierzyki i kokardki, jak i piękne rajstopy nadały stylizacjom dziewczęcego charakteru. 

Nową kolekcję Łukasza Jemioła na wybiegu prezentowały m.in. narzeczona Kuby Wojewódzkiego,Renata Kaczoruk, oraz piękna Edyta Zając, która dopiero co wzięła ślub z polskim piłkarzem.

ZOBACZCIE 10 NAJLEPSZYCH LOOKÓW Z WYBIEGU

Przeczytaj także:  Pokaz Łukasza Jemioła: najciekawsze stylizacje gwiazd. Kto wyglądał najlepiej?>>