Wczorajszego wieczoru odbył się pokaz Mariusza Przybylskiego. Najnowszą kolekcję projektanta podziwiała plejada gwiazd – Agnieszka Woźniak-Starak, Katarzyna Warnke oraz Joanna Horodyńska. Na wybiegu również roiło się od znanych twarzy! W pokazie wzięli udział modele z programu Top Model! Jak poradzili sobie z tym zadaniem?

Szósta edycja Top Model powoli dobiega końca. Wczorajszego wieczoru mieliśmy okazję oglądać półfinałowy odcinek. Niestety z programem pożegnali się Natalia Karabasz i Daniel Tracz. Do finałowej trójki dostali się: Patryk Grudowicz, Daria Zhalina oraz Ewa Niespodziana. Już za tydzień dowiemy się kto wygra Top Model 6!

ZOBACZ: TOP MODEL POLSKA odpadli Natalia Karabasz i Daniel Tracz [ZDJĘCIA]

Wiadomo jednak, że odpadnięcie z programu nie wiąże się z dramatycznym końcem kariery. Jak pamiętacie z poprzednich edycji, nie zawsze ten, kto wygrał program lepiej radzi sobie w świecie modelingu. W pierwszej edycji zwyciężyła Paulina Papierska, ale dziś z wybiegów bardziej kojarzymy Olę Kuligowską czy Annę Piszczałkę. Podobnie jest w przypadku 5. edycji Top Model. Radek Pestka, zwycięzca tej edycji, zawodowo zajął się blogowaniem, a modeling to dla niego poboczne zajęcie. Świetnie na wybiegach i sesjach zdjęciowych radzą sobie za to Karolina Pisarek i Jakub Kosel.

ZOBACZ: TOP MODEL POLSKA Co dziś robią zwycięzcy Top Model?

To właśnie m.in. Jakuba Kosela mieliśmy okazję podziwiać na wczorajszym pokazie Mariusza Przybylskiego. Pokaz projektanta przyszła zobaczyć plejada polskich gwiazd – Katarzyna Figura, Agnieszka Sienkiewicz czy Jessica Mercedes. Jak się okazuje znajome twarze były nie tylko na widowni, ale także wśród modeli na wybiegu!

ZOBACZ: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK, JESSICA MERCEDES, JOANNA HORODYŃSKA, KASIA WARNKE na pokazie Mariusza Przybylskiego Fire Walk With Me

We wczorajszym pokazie Mariusza Przybylskiego mieliśmy okazję zobaczyć Adama Niedźwiedzia, Daniela Tracza oraz Patryka Grudowicza, uczestników 6. edycji Top Model. Jak zaprezentowali się na wybiegu? Sprawdźcie w naszej galerii.