Nowa kolekcja paprocki&brzozowski to romantyczno-rock'and'rollowa mieszanka kobiecych fasonów, do których projektanci zdążyli już przyzwyczaić przez ostatnie sezony. Duet Paprocki&Brzozowski zderza skrajne estetyki, kontynuując ulubioną zabawę kontrastami. Eteryczne szyfony, romantyczne falbany, seksowne koronki i drapieżne skóry tworzą ekstremalnie kobiece sylwetki.

na pokazie duetu Paprocki & Brzozowski pojawiła się plejada polskich gwiazd w wyszukanych stylizacjach. Karolina Szostak postawiła na biel, Katarzyna Glinka, Joanna Krupa i Paulina Drażba wybrały czerń, a Omenaa Mensah i Joanna Horodyńska wybrały czerwień.

ZOBACZ: PAPROCKI & BRZOZOWSKI Zobacz, kto się pojawił na pokazie [NA ŻYWO]

Paprocki & Brzozowski: kolekcja

Jak zawsze u Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego detale odgrywają ogromne znaczenie – aplikacje 3D, łańcuchy, punkowe żyletki, rockowe frędzle, plisowane kryzy i koronkowe wykończenia. Elementy punka i wieczorowego glamour łączą się tu w istną mieszankę wybuchową.

Pokaz duetu Paprocki&Brzozowski poprzedziła w tym sezonie premiera najnowszej kolekcji marki Kazar. Na nadchodzące wiosnę i lato marka proponuje kobietom połączenie kilku stylów i tendencji, które przenikają się wzajemnie, tworząc intrygujące obrazy. Wśród inspiracji pojawiły się latynoskie rękodzieło, ekscentryczna moda lat 80., cała gama kolorystyczna kojarząca się z latem, a także dżins.

W kolekcji nie zabrakło klapków, modeli na korkowej podeszwie, streetowych sneakersów i kobiecych szpilek, pojawiły się również mokasyny, baletki i sandałki. Uzupełnieniem kolekcji butów są torebki i akcesoria, w tym wąskie szaliki oraz okulary słoneczne. Dyrektorem i autorką damskiej kolekcji Kazar jest Natalia Skrzypska.

Pokaz kolekcji JULIA’S NOT DEAT marki paprocki&brzozowski oraz kolekcji wiosna / lato 2017 marki Kazar odbył się 3 lutego 2017 r. w warszawskim ATM Studio.

W naszej galerii zobaczycie 15 najciekawszych stylizacji z wczorajszego pokazu Paprocki i Brzozowski!