16-letnia Iga Lis to jedna z dwóch córek dziennikarzy Kingi Rusin i Tomasza Lisa. W przeciwieństwie do starszej siostry, Poli Lis, która pasjonuje się dziennikarstwem, Iga Lis wybrała modeling. Nastolatka doskonale czuje się na wybiegu, mimo że chodzi po nim u boku bardziej doświadczonych koleżanek. Igę Lis oglądaliśmy już w pokazach Łukasza Jemioła, marki MMC, a w poniedziałek wieczorem córka Rusin i Lisa prezentowała nową kolekcję duetu Paprocki & Brzozowski, zwaną "Half Naked".

Iga miała na sobie długą suknię wieczorową z jedwabiu, delikatnego tiulu i koronek. Kreacja z głębokim dekoltem podkreśliła idealną figurę 16-latki. Jej uzupełnieniem były piękne srebrne kolczyki w kształcie liści marki Apart. Trzeba przyznać, że była to odważna kreacja, ale córka Kingi Rusin szła po wybiegi z pewnością siebie, bez wahania.

W zeszłym roku Iga Lis podpisała kontrakt z prestiżową agencją modelek Model Plus, która reprezentuje m.in. takie sławy polskiego modelingu, jak Małgosia Bela czy Magdalena Frąckowiak. Iga wzięła też udział w kampanii kolekcji walentynkowej La Manii, jej twarz promowała także kolekcję biżuterii Mokobelle Young.

W naszej GALERII zobaczysz, jak Iga Lis wyglądała na wybiegu u Marcina Paprockiego i Mateusza Brzozowskiego.

WIDEO z pokazu Paprocki & Brzozowski obejrzysz na naszym fanpage'u na Facebooku>>