Za nami kolejny pokaz duetu Paprocki&Brzozowski. Tym razem największą gwiazdą prezentacji była Waris Dirie, znana na całym świecie somalijska modelka, autorka książek „Dziecko Nomadów” i „Kwiat Pustyni” oraz bohaterka filmu pod takim samym tytułem. Waris od czterech lat mieszka w Gdańsku, ale w pokazie polskiej marki pojawiła się dopiero pierwszy raz! Ikona modelingu wystąpiła na otwarciu i zakończeniu widowiska i absolutnie skradła całe show! Nie była jednak jedyną gwiazdą, która pojawiła się na pokazie. Kogo jeszcze mogliśmy na nim zobaczyć? Stawiła się tam cała plejada gwiazd!

Pokaz Paprocki&Brzozowski - kto się pojawił?

Na prezentację nowych propozycji od duetu Paprocki&Brzozowski przyszli także m.in. Monika Olejnik, Julia Wieniawa, Anna Mucha, Agnieszka Sienkiewicz, Weronika Książkiwicz, Zosia Ślotała, Natasza Urbańska, Paulina Krupińska, Hanna Lis, Barbara Kurdej-Szatan, Anna Wendzikowska, Marcelina Zawadzka, Joanna Moro, Viola Kołakowska, Malwina Wędzikowska, Olivier Janiak, Tomasz Jacyków i Kasia Dziurska, Maffashion, Angelina Mucha – Littlemooonster96, Jessica Mercedes, Ada Fijał oraz Magdalena Mielcarz z Robertem Kupiszem.

Największą uwagę zwracała na siebie jednak Marcelina Zawadzka, która na pokazie pojawiła się w obciętych na boba bardzo jasnych włosach! Czy to aby na pewno jej nowa fryzura? Koniecznie sprawdźcie w naszej GALERII ;-)

Magazyn Gala i serwis Gala.pl byli patronami medialnymi wydarzenia.

A jak wyglądała praca duetu nad tą kolekcją? Zobaczcie w naszym WIDEO: