1 grudnia 2016 roku w Soho Factory odbył się pokaz Roberta Kupisza „Krivan” zima 2017/2018. Projektant przeniósł nas do krainy zimy, a dokładnie na Podhale, których tradycją się inspirował. Oczywiście pokaz projektanta oglądała plejada polskich gwiazd.

Do Soho Factory przybyła wczoraj plejada gwiazd w tym Aneta Kręglicka, Natalia Siwiec, Ada Fijał czy Monika Olejnik. Nie zabrakło także Michała Żurawskiego, zwycięzcy show Azja Express, któremu towarzyszyła żona, Roma Gąsiorowska. Wszyscy przyszli podziwiać najnowszą kolekcję Roberta Kupisza.

Czym inspirował się projektant? Majestatycznym pięknem gór oraz strojami pasjonatów sportów zimowych. Pomysł na kolekcję Roberta Kupisza „Kirvan” zrodził się w Kościelisku, gdzie wybrał się w ubiegłym roku projektanta.

Gdy jestem w górach, to czuje dominację przyrody nad człowiekiem. Tatry sprawiają, że odnoszę wrażenie, jakbym był w gotyckiej świątyni. Przerażają mnie, ale jednocześnie fascynują – powiedział Robert Kupisz.

Pokaz Roberta Kupisza oglądała plejada gwiazd, ale na wybiegu również wypatrzyliśmy znajomą twarz. Wśród modeli prezentujących kolekcję projektanta wypatrzyliśmy …. Patryka Grudowicza! Patryk to zwycięzca 6. edycji Top Model. W finale konkurował z Ewą Niespodzianą oraz Darią Zhaliną.

ZOBACZ: TOP MODEL POLSKA zwycięzcą 6. edycji Top Model Polska został... Patryk Grudowicz!

Jak widać Patryk Grudowicz intensywnie pracuje, mimo że program zakończył się zaledwie kilka dni temu. Niedawno mieliśmy okazję podziwiać go w pokazie Mariusza Przybylskiego. Wczorajszego wieczoru gościł na wybiegu podczas pokazu Roberta Kupisza.


Zobaczcie w naszej galerii jak sobie poradził na wybiegu!