Inspiracją do stworzenia kolekcji Piano-Forte była muzyka fortepianowa i jej dźwięki o skrajnej dynamice oraz zróżnicowanej głośności. W najnowszych projektach Tomasza Olejniczaka kontrast jest wszechobecny. To w tej kolekcji klasyka zderza się z nowoczesnością, prostota z ekstrawagancją, a delikatność  - z temperamentem. Widać to nie tylko w zestawieniu czerni i bieli, ale także w konstrukcji projektów, doborze tkanin oraz ich faktur. Projektant bez obaw połączył wytworne jedwabie z ekskluzywnym, szwajcarskim haftem, zdobnymi aplikacjami, czy piórami, tworząc klasyczne projekty o intrygującym wyglądzie. Nowej projekty Olejniczaka to coś dla kobiet zdecydowanych, które znają swoją wartość, a przez strój podkreślają indywidualność i akcentują swoje mocne strony.

ZOBACZ: GWIAZDY na pokazie Tomaotomo by Tomasz Olejniczak. Która najlepiej?

W kolekcji Tomasza Olejniczaka nie zabrakło eleganckich ubrań codziennych, ekskluzywnych strojów wieczorowych, a także propozycji dla przyszłych panien młodych. Lansowana kolorystyka to czerń, biel oraz gołębi popiel. Tradycyjnie już na wybiegu Tomaotomo oglądaliśmy perfekcyjne krawiectwo, doskonałe jakościowo tkaniny, staranne wykończenia oraz efektowne aplikacje. Zobaczcie wszystkie sylwetki z tej kolekcji w naszej GALERII ;-)

Idealnym uzupełnieniem stylizacji pokazu była zmysłowa i pełna blasku biżuteria Spark Silver Jewelry, supermodne i eleganckie okulary słoneczne Trendy Opticians oraz buty Badura. Wyraziste makijaże stworzyły wizażystki Wubo, a fryzury do pokazu przygotował mistrz fryzjerski Filip Galas we współpracy z marką Davines. Muzyczną ilustracją pokazu była grana na żywo przez pianistę Wawrzyńca Praska. Reżyserem wydarzenia był Maciej Majzner, który swój kunszt realizatorki pokazał już wcześniej choćby przy okazji ostatniego pokazu Łukasza Jemioła.

POLECAMY: MAŁGORZATA BELA Ambasadorką Vogue Polska! Kim jest, co osiągnęła, jak przebiegała jej kariera?

Jaki efekt przyniosła współpraca tych marek i osobowości z projektantem Tomaszem Olejniczakiem? Naszym zdaniem – wyśmienity! Przy okazji dodajmy, że w naszym odczuciu kolekcja Piano-Forte to póki co zbiór najlepszych projektów Olejniczaka, które w tym przypadku dorównywały poziomem propozycjom największych paryskich czy mediolańskich domów mody! Tomku – oby tak dalej!

Partnerem medialnym wydarzenia był magazyn Gala.