Tommy Hilfiger pokazał swoją najnowszą kolekcję na sezon wiosna/lato 2017 na legendarnej Venice Beach w Los Angeles. Celebrujący połączenie mody z kalifornijską sceną muzyczną i kreatywnością, “TOMMYLAND” to jedyny w swoim rodzaju festiwal mody z Zachodniego Wybrzeża, z zachodem słońca nad Venice Beach w tle. Wszystko, co pojawiło się na wybiegu podczas pokazu, w tym druga kolekcja TommyXGigi zaprojektowana przy współpracy z Gigi Hadid, jest już dostępne do kupienia. A Gigi Hadid, podobnie jak jej siostra - Bella Hadid - wystąpiła na wybiegu. Nie zabrakło innych supermodelek, dostrzegliśmy też słynną Polkę!

W pierwszym rzędzie podczas pokazu nowej kolekcji Tommy'ego Hilfigera siedziała Lady Gaga. O piosenkarce było ostatnio głośno na całym świecie z powodu spektakularnego show podczas finału Super Bowl. Lady Gaga miała na sobie jedwabne, bogato haftowane i wyszywane body, rajstopy kabaretki oraz beżowe sznurowane botki. Ale największą sensacją był jej "makijaż". Zdobione kolorowymi dżetami przerysowane kocie kreski na powiekach robiły wrażenie!

Na wybiegu pojawiły się najsłynniejsze obecnie top modelki na świecie, jak Joan Smalls, Devon Windsor, Hailey Baldwin, Stella Maxwell czy Sara Sampaio. Nie zabrakło też polskiego akcentu - zestaw z nowej kolekcji Hilfigera zaprezentowała także Monika JAC Jagaciak. Pełną mocnych kolorów, festiwalowych trendów i luzu kolekcję na sezon wiosna/lato 2017 goście nagrodzili gorącymi oklaskami.

Zobaczcie zdjęcia z pokazu Tommy'ego Hilfigera w naszej GALERII>>