Co roku na wybiegu Victoria's Secret pojawiają się nie tylko najgorętsze top modelki świata, ale i najpopularniejsi artyści. Bo każdemu pokazowi bielizny towarzyszy występ wielkiej gwiazdy. Już wiadomo, że w tym roku podczas pokazu Victoria's Secret modelkom będzie towarzyszył Bruno Mars, The Weeknd i... Lady Gaga!

Bruno Mars pojawił się na wybiegu Victoria's Secret już podczas pokazu w 2012 roku. Artysta zaśpiewał wtedy swój hit "Locked Out Of Heaven". The Weeknd wykonał natomiast "Can't Feel My Face" i "On The Night" w zeszłym roku, ale ten rok będzie dla artysty dużo bardziej szczególny. Otóż  Abel Tesfaye (znany jako The Weeknd) będzie towarzyszył na wybiegu swojej dziewczynie, modelce Belli Hadid! Bella i Abel to jedna z najgorętszych par w Los Angeles, więc o ich wspólnym pojawieniu się na show Victoria's Secret na pewno będzie głośno. Na wybiegu pojawi się też starsza siostra Belli - Gigi Hadid, obecnie najpopularniejsza supermodelka na świecie.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ o Belli i Gigi Hadid

Za to Lady Gaga dopiero po raz pierwszy wystąpi na Victoria's Secret Fashion Show i z pewnością dorówna swoim doświadczonym kolegom. Pokaz Victoria's Secret 2016 odbędzie się już 5 grudnia w Paryżu. W tym roku, niestety, bez polskich modelek.

ZOBACZ TEŻ: Polskie modelki jako aniołki Victoria's Secret. Gorące zdjęcia!